przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Internet światłowodowy, telewizja 4K - Wyrzysk

Firma ASTA-NET to lider w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych, świadczący usługi najwyższej jakości nieprzerwanie od 1989 roku. Mieszkańcom Wyrzyska i okolic oferujemy internet światłowodowy oraz telewizję 4K MeeVu w atrakcyjnych pakietach. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Telewizja 4K MeeVu

Dzięki naszemu nowoczesnemu dekoderowi będziesz cieszyć się rozrywką w najlepszej jakości obrazu i dźwięku! Nagrywaj, cofaj i przewijaj, by nie stracić żadnego szczegółu z emocjonującego kryminału czy ważnego meczu. Do dyspozycji mamy ponad 200 kanałów oraz możliwość dokupienia pakietu premium zawierającego m.in. HBO MAX i Canal+.

Korzystaj na telewizorach, laptopach, tabletach i smartfonach - oglądaj największe hity kinowe, sport i seriale. Z nami wykorzystasz w pełni potencjał swojego sprzętu, wznosząc rozrywkę na wyższy poziom!

Przekonaj się, co może zaoferować Ci Telewizja 4K od ASTA-NET i sprawdź naszą ofertę!

Zamów ultrawizję w 4K

Niezawodny internet światłowodowy w Twoim domu

Świat technologii zmienia się dynamicznie. W ASTA-NET wiemy, jak za nim nadążyć! Internet światłowodowy to najnowocześniejsze rozwiązanie zapewniające stabilne łącze, nieograniczony transfer i szybką prędkość pobierania.

Nasza oferta internetu światłowodowego pozwala na komfortową pracę, naukę i rozrywkę o każdej porze dnia i w każdych warunkach atmosferycznych. Oglądaj seriale, graj w gry, pobieraj i wysyłaj pliki i ciesz się stabilnym połączeniem na wszystkich urządzeniach dzięki bezpiecznej sieci Wi-Fi!

Sprawdź ofertę ASTA-NET i wybierz pakiet najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb!

Sprawdź ofertę

Korzystny pakiet: światłowód + TV w 4K

Zadbamy o to, by w Twoim domu nie zabrakło rozrywki! Przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet: internet światłowodowy + telewizja 4K. Wybierz ofertę najlepiej dopasowaną po potrzeb Twojej rodziny i dołącz do grona zadowolonych klientów ASTA-NET!

Mieszkańcom Wyrzyska i okolic oferujemy usługi komunikacyjne i telewizję 4K oraz serwis czynny 7 dni w tygodniu. Bądź spokojny o jakość połączenia w Twoim domu! Nasi specjaliści czuwają nad nią w każdej chwili.

Sprawdź ofertę

Skontaktuj się z nami!
Konsultanci pracują od pn-pt 8:00 - 18:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
67 350 90 00 bok@asta-net.pl Salony sprzedaży Salony sprzedaży
Zamów rozmowę
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Pakiety - światłowód, TV w 4K i telefon Namaste Mobile

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie we współczesnym świecie bez dostępu do sieci. To właśnie tam pracujemy, wykonujemy codzienne czynności, a także korzystamy z różnych rozrywek. Ale to nie jedyne medium niezbędne w tych czasach - połącz internet z telewizją oraz telefonem dzięki korzystnym pakietom przygotowanym w naszej ofercie!
Proponujemy dostęp do światłowodu ASTA-NET, a także najbardziej popularnych kanałów TV – wszystko w jak najlepszym abonamencie! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług świadczonych w naszej firmie oraz sprawdzenia czy jesteś w jej zasięgu!

Dostęp do telewizji i internetu z ASTA-NET – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Atrakcyjny koszt abonamentu, różnorodna oferta oraz szybki światłowód skrojony na miarę Twoich potrzeb – to właśnie dlatego warto zdecydować się na pakiet, w skład którego wchodzi telewizja i internet na telefon lub urządzenia stacjonarne od ASTA-NET! Dbamy o to, aby nasze usługi były dostosowane do Twoich oczekiwań, dlatego proponujemy Ci niezwykle intuicyjny system, dzięki któremu sprawdzisz dostępność świadczeń dla Twojej lokalizacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę, umożlwiającą Ci dostęp do sieci z telefonu i komputera, a także możliwość rozrywki przy wielu popularnych kanałach TV!

Z internetem i telewizją od ASTA-NET możesz wszystko! Poznaj możliwości naszych pakietów!

Przygotowanie prezentacji na studia, sprawozdania dla zarządu w firmie, a może oglądanie najnowszego odcinka swojego ulubionego serialu? Bez względu na to, czym jakiej czynności się podejmujesz telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza oferta dla Ciebie! Szybki światłowód, który proponujemy Ci w ramach jednego z wybranych pakietów umożliwi Ci codzienną pracę na najwyższych obrotach, a dostęp do szerokiej listy kanałów TV sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się nad tym, co obejrzeć w piątkowy wieczór. Oferta telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza usługa na rynku, dzięki której telewizja, internet i telefon będą w zasięgu Twojej ręki w każdym momencie!