przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Telefon - usługi telekomunikacyjne

Oprócz dostarczania internetu oraz telewizji cyfrowej świadczymy również wysokiej jakości, kompleksowe usługi telekomunikacyjne. Jako sprawdzony operator telekomunikacyjny proponujemy tanie rozmowy, bardzo szybkie łącze oraz wiele innych, ciekawych korzyści!

Oferowany przez nas pakiet TELEFON NO LIMIT to znakomite rozwiązanie dla osób, którym zależy na nielimitowanej ilości połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzwonisz często do zagranicznych parterów biznesowych, a może utrzymujesz stały kontakt z rodziną na Wyspach? W abonamencie znajdują się również połączenia do krajów Unii Europejskiej i nie tylko! Operator kieruje swoje usługi telefoniczne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych z Wielkopolski i okolic!

TELEFON NO LIMIT

TELEFON NO LIMIT
ABONAMENT | UMOWA NA 24 MIESIĄCE
10.00 zł
Cena z e - fakturą*
ZAMÓW
15.00 zł
Cena bez e - faktury
ZAMÓW
*Cena uwzględnia rabat za udzielenie zgody na wystawienie i przesyłanie faktur drogą elektroniczną – 5 zł. Z rabatu można zrezygnować w dowolnym momencie trwania umowy. Rezygnacja powoduje zwiększenie ceny abonamentu od następnego okresu rozliczeniowego po cofnięciu zgody.
OPŁATY DODATKOWE
10 zł
Jednorazowa opłata aktywacyjna
0 zł
Najem sprzętu
w abonamencie
nielimitowane

połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe

w abonamencie
połączenia

stacjonarne międzynarodowe z 1 strefą: Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Owcze

SUMA
ABONAMENT
0.00 zł
OPŁATY DODATKOWE
0.00 zł

Masz pytania?
Zostaw swój numer. Oddzwonimy!


Konsultanci pracują pn-pt 8:00 - 20:00, sob 9:00 - 16:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.