ASTA-NET

Poznaj nas

Jesteśmy liderem w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych w północnej Wielkopolsce oraz ościennych terenach województwa Zachodniopomorskiego. Nasz sukces to nieustające inwestycje. Stawiamy przed sobą ogromne wyzwania, dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie – energetyczną osobę, która dołączy do nas i wesprze nasze działania. 

Każdy wakat postrzegamy jako kluczową decyzję biznesową. Dlatego od kandydatów, którzy zostaną przyjęci, oczekujemy wniesienia umiejętności, wiedzy, motywacji i nastawienia, które stawia nas na pozycji bliższej sukcesu. Szukamy otwartych ludzi z pasją. Stawiamy na komunikację i współpracę. Niezależnie, jaką masz rolę, możesz dzielić się pomysłami i je wdrażać. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV.

Zainteresowany? Aplikuj! Zaprosimy Cię na spotkanie przy pysznej kawie!

 

Co oferujemy

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Praca w Asta-Net to stabilność zatrudnienia. W naszej firmie od samego początku pracy jesteś zatrudniony na przejrzystych warunkach zawartych w umowie o pracę. Nie stosujemy umów śmieciowych. Wspieramy Cię na każdym etapie zatrudnienia, a w szczególności na początku, bo zależy nam, żebyś czuł się u nas dobrze.

Zaangażowanie i motywacja

Wynagrodzenie to nie wszystko. Staramy się wzbogacać Twoją pracę poprzez atrakcyjne systemy motywacyjne - również pozafinansowe. Motywacja i zaangażowanie to prawdziwy motor napędowy każdej firmy. Chcemy być mógł realizować swoje zawodowe pasje poprzez aktywny udział w wielu ciekawych projektach realizowanych wewnątrz firmy.

Zaangażowanie i motywacja
Atmosfera

Atmosfera

Tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym wszyscy pracujemy nad dobrą atmosferą. Rozumiemy, że to również dla Ciebie jest ważne, dlatego tak istotnymi czynnikami u nas są: współpraca, sprawiedliwe traktowanie, poczucie przynależności do wspólnoty, wzajemny szacunek, życzliwość ze strony współpracowników oraz przełożonych, jasny przekaz informacji czy klarowny podział zadań.

Rozwój

Zależy nam, byś mógł się rozwijać, dlatego obok standardowych szkoleń wprowadzających możesz liczyć na doskonalące Twoje kompetencje szkolenia i warsztaty, wewnętrzne, ale również poza firmą. Przygotowaliśmy dla Ciebie ścieżkę kariery, tak by pracownicy o najwyższym potencjale rozwoju nigdy nie przekonali się co oznacza "szklany sufit" w praktyce.

Rozwój