przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Konfigurator usług

Stwórz pakiet
idealny i odbieraj
rabaty

Od super oferty dzieli Cię tylko kilka kroków

1
Sprawdź, czy jesteś w zasięgu
2
Wybierz idealny pakiet
3
Wyślij zamówienie

Od super oferty dzieli Cię tylko kilka kroków

1
Sprawdź, czy jesteś w zasięgu
2
Wybierz idealny pakiet
3
Wyślij zamówienie

Dostępność usług

Wpisz adres i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy
To pole jest wymagane

Zobacz, ile możesz zyskać w Twojej lokalizacji!

Skonfiguruj swój ideał i dopełnij się o szereg przyjemnych korzyści! Zacznij od sprawdzenia, czy jesteś w zasięgu ASTA-NET. Następnie pokaż nam, czego potrzebujesz, a my skomponujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę.

Zaczynamy! 

Bądź częścią
Internetu!

Światłowód symetryczny Ci to zapewni

Pasywne zaglądanie do Internetu jest passe! Światłowód symetryczny to Twój pomocnik w aktywnym współtworzeniu sieci. Udostępnij innym swój film na YouTube. Dodawaj zdjęcia i rolki z wakacji na Instagram i cały album na Facebooka.

Bądź twórcą, ale pamiętaj, że to wszystko wymaga przesłania naprawdę dużych plików. Z łączem symetrycznym to żaden problem. Ten Internet sprawi, że będziesz kompletny. Satysfakcja gwarantowana!

Wi-Fi HomeSpot

Moc
niezapomnianej
rozrywki

Wi-Fi HomeSpot

Ostro, szybko i bez ograniczeń! Też tak lubisz?

Jak rozrywka przed ekranem to tylko na OSTRO. Ostro, bo w najlepszej możliwej jakości 4K, którą zapewnimy Ci dzięki MeeVu. Dla równowagi dorzucimy harmonijną ofertę Namaste Mobile, dzięki której poczujesz przyjemne ukojenie.

Miej wszystko w jednym miejscu, u jednego dostawcy usług: superszybki Internet, MeeVu - TV w 4K i Namaste Mobile z technologią 5G. ASTA-NET to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby.

Wi-Fi HomeSpot

Miej wszystko w jednym miejscu, u jednego dostawcy usług: superszybki Internet, MeeVu - TV w 4K i Namaste Mobile z technologią 5G. ASTA-NET to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby.

Strefa
najlepszej oferty

Wykorzystaj swój potencjał w pełni… dzięki ASTA-NET

Masz marzenia do dopełnienia? Świetnie się składa, bo my mamy Internet, który Ci w tym pomoże.

To dzięki nam będziesz spełniony, dzięki nowej pracy, którą otrzymałeś podczas zdalnej rekrutacji.

To dzięki nam poczujesz satysfakcję z pierwszej podróży, a dzięki kursowi angielskiego online, będziesz w pełni korzystać z uroków wyjazdu.

To dzięki nam będziesz szczęśliwy z wymarzonych studiów, na których wiele projektów stworzysz przez Internet.

Wi-Fi HomeSpot Wi-Fi HomeSpot Wi-Fi HomeSpot

Mamy Ci wiele do zaoferowania

Szukasz czegoś innego?

Namaste Mobile

Namaste Mobile

Telefonia komórkowa pełna równowagi.

CANAL+ Prestige

CANAL+ Prestige

Prestiż w Twoim domu na wyciągnięcie ręki.

HBO Film Max

HBO Film Max

Wszystko, co kochasz, w jednym miejscu.

Wi-Fi HomeSpot

Wi-Fi HomeSpot

Twoja domowa sieć Wi-Fi, taka jakiej potrzebujesz!

Skontaktuj się z nami!
Konsultanci pracują od pn-pt 8:00 - 18:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
67 350 90 00 bok@asta-net.pl Salony sprzedaży Salony sprzedaży
Zamów rozmowę
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Pakiety - światłowód, TV w 4K i telefon Namaste Mobile

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie we współczesnym świecie bez dostępu do sieci. To właśnie tam pracujemy, wykonujemy codzienne czynności, a także korzystamy z różnych rozrywek. Ale to nie jedyne medium niezbędne w tych czasach - połącz internet z telewizją oraz telefonem dzięki korzystnym pakietom przygotowanym w naszej ofercie!
Proponujemy dostęp do światłowodu ASTA-NET, a także najbardziej popularnych kanałów TV – wszystko w jak najlepszym abonamencie! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług świadczonych w naszej firmie oraz sprawdzenia czy jesteś w jej zasięgu!

Dostęp do telewizji i internetu z ASTA-NET – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Atrakcyjny koszt abonamentu, różnorodna oferta oraz szybki światłowód skrojony na miarę Twoich potrzeb – to właśnie dlatego warto zdecydować się na pakiet, w skład którego wchodzi telewizja i internet na telefon lub urządzenia stacjonarne od ASTA-NET! Dbamy o to, aby nasze usługi były dostosowane do Twoich oczekiwań, dlatego proponujemy Ci niezwykle intuicyjny system, dzięki któremu sprawdzisz dostępność świadczeń dla Twojej lokalizacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę, umożlwiającą Ci dostęp do sieci z telefonu i komputera, a także możliwość rozrywki przy wielu popularnych kanałach TV!

Z internetem i telewizją od ASTA-NET możesz wszystko! Poznaj możliwości naszych pakietów!

Przygotowanie prezentacji na studia, sprawozdania dla zarządu w firmie, a może oglądanie najnowszego odcinka swojego ulubionego serialu? Bez względu na to, czym jakiej czynności się podejmujesz telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza oferta dla Ciebie! Szybki światłowód, który proponujemy Ci w ramach jednego z wybranych pakietów umożliwi Ci codzienną pracę na najwyższych obrotach, a dostęp do szerokiej listy kanałów TV sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się nad tym, co obejrzeć w piątkowy wieczór. Oferta telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza usługa na rynku, dzięki której telewizja, internet i telefon będą w zasięgu Twojej ręki w każdym momencie!