przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Konfigurator usług

Stwórz pakiet
idealny i odbieraj
rabaty

Od super oferty dzieli Cię tylko kilka kroków

1
Sprawdź, czy jesteś w zasięgu
2
Wybierz idealny pakiet
3
Wyślij zamówienie

Od super oferty dzieli Cię tylko kilka kroków

1
Sprawdź, czy jesteś w zasięgu
2
Wybierz idealny pakiet
3
Wyślij zamówienie

Dostępność usług

Wpisz adres i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy
To pole jest wymagane

Zobacz, ile możesz zyskać w Twojej lokalizacji!

Skonfiguruj swój ideał i dopełnij się o szereg przyjemnych korzyści! Zacznij od sprawdzenia, czy jesteś w zasięgu ASTA-NET. Następnie pokaż nam, czego potrzebujesz, a my skomponujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę.

Zaczynamy! 

Bądź częścią
Internetu!

Światłowód symetryczny Ci to zapewni

Pasywne zaglądanie do Internetu jest passe! Światłowód symetryczny to Twój pomocnik w aktywnym współtworzeniu sieci. Udostępnij innym swój film na YouTube. Dodawaj zdjęcia i rolki z wakacji na Instagram i cały album na Facebooka.

Bądź twórcą, ale pamiętaj, że to wszystko wymaga przesłania naprawdę dużych plików. Z łączem symetrycznym to żaden problem. Ten Internet sprawi, że będziesz kompletny. Satysfakcja gwarantowana!

Wi-Fi HomeSpot

Moc
niezapomnianej
rozrywki

Wi-Fi HomeSpot

Ostro, szybko i bez ograniczeń! Też tak lubisz?

Jak rozrywka przed ekranem to tylko na OSTRO. Ostro, bo w najlepszej możliwej jakości 4K, którą zapewnimy Ci dzięki MeeVu. Dla równowagi dorzucimy harmonijną ofertę Namaste Mobile, dzięki której poczujesz przyjemne ukojenie.

Miej wszystko w jednym miejscu, u jednego dostawcy usług: superszybki Internet, MeeVu - TV w 4K i Namaste Mobile z technologią 5G. ASTA-NET to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby.

Wi-Fi HomeSpot

Miej wszystko w jednym miejscu, u jednego dostawcy usług: superszybki Internet, MeeVu - TV w 4K i Namaste Mobile z technologią 5G. ASTA-NET to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby.

Strefa
najlepszej oferty

Wykorzystaj swój potencjał w pełni… dzięki ASTA-NET

Masz marzenia do dopełnienia? Świetnie się składa, bo my mamy Internet, który Ci w tym pomoże.

To dzięki nam będziesz spełniony, dzięki nowej pracy, którą otrzymałeś podczas zdalnej rekrutacji.

To dzięki nam poczujesz satysfakcję z pierwszej podróży, a dzięki kursowi angielskiego online, będziesz w pełni korzystać z uroków wyjazdu.

To dzięki nam będziesz szczęśliwy z wymarzonych studiów, na których wiele projektów stworzysz przez Internet.

Wi-Fi HomeSpot Wi-Fi HomeSpot Wi-Fi HomeSpot

Mamy Ci wiele do zaoferowania

Szukasz czegoś innego?

Namaste Mobile

Namaste Mobile

Telefonia komórkowa pełna równowagi.

CANAL+ Prestige

CANAL+ Prestige

Prestiż w Twoim domu na wyciągnięcie ręki.

HBO Film Max

HBO Film Max

Wszystko, co kochasz, w jednym miejscu.

Wi-Fi HomeSpot

Wi-Fi HomeSpot

Twoja domowa sieć Wi-Fi, taka jakiej potrzebujesz!

Skontaktuj się z nami!
Konsultanci pracują od pn-pt 8:00 - 18:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
67 350 90 00 bok@asta-net.pl Salony sprzedaży Salony sprzedaży
Zamów rozmowę
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Lider w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych

Istniejąc na rynku już od 1989 roku, nieprzerwanie pracujemy nad rozwojem naszej sieci. Jest to bowiem inwestycja, dzięki której maksymalnie wykorzystujemy szeroki pakiet możliwości, jaki umożliwiają nam urządzenia i wynalazki dzisiejszych technologii. ASTA-NET to sprawdzony dostawca usług telekomunikacyjnych - zarówno telewizji, jak i internetu. Nasza oferta jest uniwersalna i wygodna, dzięki czemu sam decydujesz, czego potrzebujesz najbardziej! Z pewnością ułatwi kontakt z tymi, na których zależy Ci najbardziej lub też umożliwi dostęp do wybranej formy rozrywki. Realizowany przez nas pakiet jest elastyczny, co oznacza, że może być swobodnie łączony w dowolnej ilości i kompozycji. Jako wieloletni dostawca usług internetowych i telewizyjnych zapewniamy profesjonalne doradztwo z dziedziny telekomunikacji, a także monitoring i wsparcie techniczne naszego doświadczonego personelu, który bezustannie sprawuje pieczę nad prawidłową pracą naszej sieci i jej światłowodu.

Cechy naszej oferty

Działalność w telekomunikacji prowadzimy na terenie Północnej Wielkopolski oraz Pomorza Zachodniego. W naszej ofercie szerokopasmowego internetu zawiera się między innymi szybkość światłowodu nawet do 1Gb/s, a także router stacjonarny z usługą Wi-Fi Homespot. Wysoka przepustowość pozwala również na szybkie i sprawne korzystanie z danych. Jako dostawca telewizji posiadamy ofertę IPTV – MeeVu. Nowoczesna technologia pakietu oferuje ponad 200 kanałów w obrazie HD bądź osiągającym jakość 4K. Do wykupienia możliwe są także kanały premium, w tym Canal+ Prestige oraz HBO Max dla prawdziwych miłośników kinematografii i najbardziej kultowych serii! Dodatkowym atutem mogą okazać się możliwości światłowodu do transmitowania poszczególnych programów na urządzeniach mobilnych. Jako doświadczony oraz kompetentny dostawca internetu i telewizji postaramy się pomóc w dobraniu najlepszej indywidualnej oferty dla każdego Klienta. Nasz serwis czynny jest 7 dni w tygodniu, by wesprzeć na wypadek jakichkolwiek usterek światłowodu i usług telekomunikacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!