przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Uwolnij moc 4K
i oglądaj na ostro!

MeeVu to Twoja Telewizja 2.0. Wykorzystaj potencjał swojego telewizora i postaw na soczystą eksplozję emocji. Zmieniamy zasady: teraz to rozrywka czeka na Ciebie, nie odwrotnie.

Zamów ultrawizję w 4K
Obraz 4K HDR

Dzięki technologii High Dynamic Range (HDR) oglądasz obraz w intensywniejszych i bardziej naturalnych kolorach.

Cofaj, przewijaj
i zatrzymuj
Nagrywaj
MeeVu Go
Teraz masz kontrolę nad Twoją ulubioną
rozrywką.
Masz centrum dowodzenia
Ten box ma moc 4K!

Mały rozmiarem, wielki funkcjonalnością. Świetny designem, jeszcze lepszy jakością. Innowacyjny dekoder 4K MeeVu BOX przeniesie Cię w świat ulubionej rozrywki. To kompaktowe urządzenie skrywa potężną moc. Pozwala na dostęp do programów na wszystkich urządzeniach: na telewizorze, laptopie, smartfonie, czy tablecie. Dzieje się dopiero z MeeVu!

Masz kontrolę

Ultrarozrywka zasługuje na ultrasterowanie. Poznaj MeeVu Pilot i miej wszystko pod kontrolą. Włącz dobrą zabawę i pilotuj zdalnie przez Bluetooth. To Twój klucz do telewizji w jakości 4K.

Masz konkret
Taka jakość!
Będą o nią pytać.

Oglądaj OSTRO(żnie) - w 4K HDR! OSTRO(żnie), bo zachwyci Cię krystaliczny obraz telewizji. Zwierzęta w programach przyrodniczych wyglądają jak żywe, a płynność ruchu w oglądanym meczu sprawia, że przeżywasz bardziej. W końcu zauważysz każdy szczegół! Dzięki technologii High Dynamic Range (HDR) oglądasz obraz w intensywniejszych i bardziej naturalnych kolorach.

Masz tak wiele
W domu dobrze, ale z MeeVu najlepiej.

Bądź na bieżąco z najnowszymi produkcjami w Kanałach Premium! Nawet nie wiesz kiedy Twój salon zamieni się w salę kinową, halę koncertową, czy trybuny sportowe. Doskonała rozrywka i wyraźna poprawa ostrości - to MeeVu.

Największe hity filmowe i serialowe  raz pierwszy w telewizji. Nagradzane kino prosto z Hollywood i najnowsze polskie hity. Najwyższej klasy rozgrywki sportowe: mecze PKO BP Ekstraklasy, angielskiej Premier League, hiszpańskiej LaLiga Santander

Sprawdź ofertę

Masz jeszcze więcej
Coś nowego, coś starego...

... coś niesamowitego!
MeeVu to nowoczesny obraz telewizji. Swoje ulubione kanały już znasz, ale masz też wiele nowych funkcjonalności, którę będą dla Ciebie świetną przygodą do odkrycia. Dodaj do tego Kanały Premium i przeżywaj bardziej!

Twoje ulubione seriale
i wyczekiwane premiery już na
Ciebie czekają. Kanały HBO to
emocje w nowym wymiarze.

Sprawdź ofertę

Jedno konto, kilku użytkowników
Usiądź i urządź się
po swojemu!

MeeVu to swoboda wyboru. Zrób swoją telewizję i dopasuj listę kanałów do Twoich potrzeb i upodobań. Dzięki personalizacji umożliwiamy obsługę wielu użytkowników na jednym koncie. Kreuj, dodawaj, oglądaj - ostrości nigdy za wiele! Dbamy też o najmłodszych. Ogranicz dostęp do wybranych kanałów dla profilu dziecięcego.

Masz apkę
Hulaj dusza, ograniczeń nie ma!

Nie rozstawaj się ze swoją ulubioną rozrywką i oglądaj także poza domem. To dzięki aplikacji MeeVu GO dostępnej z poziomu urządzenia mobilnego lub przeglądarki internetowej. Zabierz MeeVu i... GO!

Masz władzę
Czasem sterujesz...

Twój ulubiony program już leci, a Ty jeszcze w pracy? Głowa do góry. Przewiniesz sobie. Scena tak świetna, że musisz obejrzeć ją jeszcze raz? Cofniij do wybranego momentu i przeżywaj wielokrotnie. Steruj czasem. MeeVu poczeka na Ciebie.

Masz możliwości
... czasem nagrywasz.

Weekendowe koncerty oglądasz w poniedziałek. Bo możesz! Dzięki funkcji nagrywania nic Cię nie ominie. Zaplanuj sobie i oglądaj kiedy chcesz. Bądź na czasie i się nie zgrywaj. Nagrywaj!

Sprawdź MeeVu wyraźniej...
Catch Up TV - Odtwarzanie audycji do 7 dni wstecz
Cofnij się do przeszłości z MeeVu i oglądaj program TV nawet do 7 dni wstecz! Przegapiłeś wczoraj swój ulubiony program? Głowa do góry. Cofniesz się do wybranej audycji dzięki funkcji Catch Up TV.
Zobacz jakie to proste
6 filmów
Podstawy
Poznaj dekoder MeeVu Box 3:32
Aplikacja MeeVu GO 3:53
Funkcjonalność
Odtwarzanie do 7 dni wstecz 3:27
Nagrywanie audycji 2:04
Ulubione i profile użytkownika 3:49
Przypomnienia o audycjach 2:34
Pozostałe funkcje 4:15
MeeVu. Do you?
Telewizja jest OK, ale na Twoich zasadach.
Oddajemy Ci kontrolę nad Twoją ulubioną rozrywką. Odbierasz bardziej, widzisz wyraźniej, możesz więcej. Dzięki nowej telewizji w technologii IPTV to Ty decydujesz kiedy i co oglądasz.

MeeVu to wolność. MeeVu to ucieczka. MeeVu to odkrywanie. Doświadczaj ostrych wrażeń dzięki jakości 4K.

Telewizja tak nowoczesna, że może być tylko od ASTA-NET.
Masz sztos
Mówimy wyraźnie - chcesz MeeVu, musisz mieć światłowód. Bo tylko
superszybki Internet gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie.
Tak się składa, że my taki Internet mamy i chcemy dzielić się tym
dobrem z Tobą.

Skontaktuj się z nami
Poznaj MeeVu lepiej

Rozwiewamy wątpliwości i odpowiadamy na często pojawiające się pytania dotyczące MeeVu - nowoczesnej telewizji w technologii IPTV.

Czym jest telewizja w technologii IPTV?
IPTV (Internet Protocol Television) to telewizja cyfrowa, w której przesył sygnału odbywa się za pomocą szerokopasmowych łączy internetowych. Nie jest to kolejny serwis streamingowy, ponieważ usługa świadczona jest w zamkniętej sieci telekomunikacyjnej, do odbioru której potrzebny jest specjalny dekoder.
Czy jakość łącza internetowego ma wpływ na IPTV?
Dzięki technologii adaptive streaming jakość emitowanego sygnału dostosowywana jest do możliwości łącza internetowego, na którym świadczona jest usługa. Nie ma to wpływu na pogorszenie jakości odbioru i korzystania z Internetu równocześnie na kilku urządzeniach.
Dlaczego warto wybrać MeeVu?
Główną zaletą MeeVu jest zapewnienie niemal wszystkich funkcjonalności oferowanych na rynku dla tej technologii. Wszystkie cechy usługi oraz urządzeń są stworzone i zaprojektowane z myślą o potrzebach klienta. MeeVu nie wymaga instalacji anten i okablowania. Dzięki nowemu, kompaktowemu dekoderowi 4K MeeVu BOX, możliwe jest oglądanie wszystkich kanałów na ekranie telewizora, komputera czy urządzeń mobilnych. Od teraz telewizja jest na Twoich zasadach – oglądasz, cofasz, przewijasz, nagrywasz – używasz jak chcesz i kiedy chcesz.
Czym jest funkcja TimeShift?
MeeVu daje Ci moc sterowania czasem! Możesz cofać, przewijać i zatrzymywać swoje ulubione audycje.
Masz więcej pytań?

Mamy więcej odpowiedzi.

×
Skontaktuj się z nami!
Konsultanci pracują od pn-pt 8:00 - 18:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
67 350 90 00 bok@asta-net.pl Salony sprzedaży Salony sprzedaży
Zamów rozmowę
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Lider w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych

Istniejąc na rynku już od 1989 roku, nieprzerwanie pracujemy nad rozwojem naszej sieci. Jest to bowiem inwestycja, dzięki której maksymalnie wykorzystujemy szeroki pakiet możliwości, jaki umożliwiają nam urządzenia i wynalazki dzisiejszych technologii. ASTA-NET to sprawdzony dostawca usług telekomunikacyjnych - zarówno telewizji, jak i internetu. Nasza oferta jest uniwersalna i wygodna, dzięki czemu sam decydujesz, czego potrzebujesz najbardziej! Z pewnością ułatwi kontakt z tymi, na których zależy Ci najbardziej lub też umożliwi dostęp do wybranej formy rozrywki. Realizowany przez nas pakiet jest elastyczny, co oznacza, że może być swobodnie łączony w dowolnej ilości i kompozycji. Jako wieloletni dostawca usług internetowych i telewizyjnych zapewniamy profesjonalne doradztwo z dziedziny telekomunikacji, a także monitoring i wsparcie techniczne naszego doświadczonego personelu, który bezustannie sprawuje pieczę nad prawidłową pracą naszej sieci i jej światłowodu.

Cechy naszej oferty

Działalność w telekomunikacji prowadzimy na terenie Północnej Wielkopolski oraz Pomorza Zachodniego. W naszej ofercie szerokopasmowego internetu zawiera się między innymi szybkość światłowodu nawet do 1Gb/s, a także router stacjonarny z usługą Wi-Fi Homespot. Wysoka przepustowość pozwala również na szybkie i sprawne korzystanie z danych. Jako dostawca telewizji posiadamy ofertę IPTV – MeeVu. Nowoczesna technologia pakietu oferuje ponad 200 kanałów w obrazie HD bądź osiągającym jakość 4K. Do wykupienia możliwe są także kanały premium, w tym Canal+ Prestige oraz HBO Max dla prawdziwych miłośników kinematografii i najbardziej kultowych serii! Dodatkowym atutem mogą okazać się możliwości światłowodu do transmitowania poszczególnych programów na urządzeniach mobilnych. Jako doświadczony oraz kompetentny dostawca internetu i telewizji postaramy się pomóc w dobraniu najlepszej indywidualnej oferty dla każdego Klienta. Nasz serwis czynny jest 7 dni w tygodniu, by wesprzeć na wypadek jakichkolwiek usterek światłowodu i usług telekomunikacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!