przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Uwolnij moc 4K
i oglądaj na ostro!

MeeVu to Twoja Telewizja 2.0. Wykorzystaj potencjał swojego telewizora i postaw na soczystą eksplozję emocji. Zmieniamy zasady: teraz to rozrywka czeka na Ciebie, nie odwrotnie.

Zamów ultrawizję w 4K
Obraz 4K HDR

Dzięki technologii High Dynamic Range (HDR) oglądasz obraz w intensywniejszych i bardziej naturalnych kolorach.

Cofaj, przewijaj
i zatrzymuj
Nagrywaj
MeeVu Go
Teraz masz kontrolę nad Twoją ulubioną
rozrywką.
Masz centrum dowodzenia
Ten box ma moc 4K!

Mały rozmiarem, wielki funkcjonalnością. Świetny designem, jeszcze lepszy jakością. Innowacyjny dekoder 4K MeeVu BOX przeniesie Cię w świat ulubionej rozrywki. To kompaktowe urządzenie skrywa potężną moc. Pozwala na dostęp do programów na wszystkich urządzeniach: na telewizorze, laptopie, smartfonie, czy tablecie. Dzieje się dopiero z MeeVu!

Masz kontrolę

Ultrarozrywka zasługuje na ultrasterowanie. Poznaj MeeVu Pilot i miej wszystko pod kontrolą. Włącz dobrą zabawę i pilotuj zdalnie przez Bluetooth. To Twój klucz do telewizji w jakości 4K.

Masz konkret
Taka jakość!
Będą o nią pytać.

Oglądaj OSTRO(żnie) - w 4K HDR! OSTRO(żnie), bo zachwyci Cię krystaliczny obraz telewizji. Zwierzęta w programach przyrodniczych wyglądają jak żywe, a płynność ruchu w oglądanym meczu sprawia, że przeżywasz bardziej. W końcu zauważysz każdy szczegół! Dzięki technologii High Dynamic Range (HDR) oglądasz obraz w intensywniejszych i bardziej naturalnych kolorach.

Masz tak wiele
W domu dobrze, ale z MeeVu najlepiej.

Bądź na bieżąco z najnowszymi produkcjami w Kanałach Premium! Nawet nie wiesz kiedy Twój salon zamieni się w salę kinową, halę koncertową, czy trybuny sportowe. Doskonała rozrywka i wyraźna poprawa ostrości - to MeeVu.

Największe hity filmowe i serialowe  raz pierwszy w telewizji. Nagradzane kino prosto z Hollywood i najnowsze polskie hity. Najwyższej klasy rozgrywki sportowe: mecze PKO BP Ekstraklasy, angielskiej Premier League, hiszpańskiej LaLiga Santander

Sprawdź ofertę

Masz jeszcze więcej
Coś nowego, coś starego...

... coś niesamowitego!
MeeVu to nowoczesny obraz telewizji. Swoje ulubione kanały już znasz, ale masz też wiele nowych funkcjonalności, którę będą dla Ciebie świetną przygodą do odkrycia. Dodaj do tego Kanały Premium i przeżywaj bardziej!

Twoje ulubione seriale
i wyczekiwane premiery już na
Ciebie czekają. Kanały HBO to
emocje w nowym wymiarze.

Sprawdź ofertę

Jedno konto, kilku użytkowników
Usiądź i urządź się
po swojemu!

MeeVu to swoboda wyboru. Zrób swoją telewizję i dopasuj listę kanałów do Twoich potrzeb i upodobań. Dzięki personalizacji umożliwiamy obsługę wielu użytkowników na jednym koncie. Kreuj, dodawaj, oglądaj - ostrości nigdy za wiele! Dbamy też o najmłodszych. Ogranicz dostęp do wybranych kanałów dla profilu dziecięcego.

Masz apkę
Hulaj dusza, ograniczeń nie ma!

Nie rozstawaj się ze swoją ulubioną rozrywką i oglądaj także poza domem. To dzięki aplikacji MeeVu GO dostępnej z poziomu urządzenia mobilnego lub przeglądarki internetowej. Zabierz MeeVu i... GO!

Masz władzę
Czasem sterujesz...

Twój ulubiony program już leci, a Ty jeszcze w pracy? Głowa do góry. Przewiniesz sobie. Scena tak świetna, że musisz obejrzeć ją jeszcze raz? Cofniij do wybranego momentu i przeżywaj wielokrotnie. Steruj czasem. MeeVu poczeka na Ciebie.

Masz możliwości
... czasem nagrywasz.

Weekendowe koncerty oglądasz w poniedziałek. Bo możesz! Dzięki funkcji nagrywania nic Cię nie ominie. Zaplanuj sobie i oglądaj kiedy chcesz. Bądź na czasie i się nie zgrywaj. Nagrywaj!

Sprawdź MeeVu wyraźniej...
Catch Up TV - Odtwarzanie audycji do 7 dni wstecz
Cofnij się do przeszłości z MeeVu i oglądaj program TV nawet do 7 dni wstecz! Przegapiłeś wczoraj swój ulubiony program? Głowa do góry. Cofniesz się do wybranej audycji dzięki funkcji Catch Up TV.
Zobacz jakie to proste
6 filmów
Podstawy
Poznaj dekoder MeeVu Box 3:32
Aplikacja MeeVu GO 3:53
Funkcjonalność
Odtwarzanie do 7 dni wstecz 3:27
Nagrywanie audycji 2:04
Ulubione i profile użytkownika 3:49
Przypomnienia o audycjach 2:34
Pozostałe funkcje 4:15
MeeVu. Do you?
Telewizja jest OK, ale na Twoich zasadach.
Oddajemy Ci kontrolę nad Twoją ulubioną rozrywką. Odbierasz bardziej, widzisz wyraźniej, możesz więcej. Dzięki nowej telewizji w technologii IPTV to Ty decydujesz kiedy i co oglądasz.

MeeVu to wolność. MeeVu to ucieczka. MeeVu to odkrywanie. Doświadczaj ostrych wrażeń dzięki jakości 4K.

Telewizja tak nowoczesna, że może być tylko od ASTA-NET.
Masz sztos
Mówimy wyraźnie - chcesz MeeVu, musisz mieć światłowód. Bo tylko
superszybki Internet gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie.
Tak się składa, że my taki Internet mamy i chcemy dzielić się tym
dobrem z Tobą.

Skontaktuj się z nami
Poznaj MeeVu lepiej

Rozwiewamy wątpliwości i odpowiadamy na często pojawiające się pytania dotyczące MeeVu - nowoczesnej telewizji w technologii IPTV.

Czym jest telewizja w technologii IPTV?
IPTV (Internet Protocol Television) to telewizja cyfrowa, w której przesył sygnału odbywa się za pomocą szerokopasmowych łączy internetowych. Nie jest to kolejny serwis streamingowy, ponieważ usługa świadczona jest w zamkniętej sieci telekomunikacyjnej, do odbioru której potrzebny jest specjalny dekoder.
Czy jakość łącza internetowego ma wpływ na IPTV?
Dzięki technologii adaptive streaming jakość emitowanego sygnału dostosowywana jest do możliwości łącza internetowego, na którym świadczona jest usługa. Nie ma to wpływu na pogorszenie jakości odbioru i korzystania z Internetu równocześnie na kilku urządzeniach.
Dlaczego warto wybrać MeeVu?
Główną zaletą MeeVu jest zapewnienie niemal wszystkich funkcjonalności oferowanych na rynku dla tej technologii. Wszystkie cechy usługi oraz urządzeń są stworzone i zaprojektowane z myślą o potrzebach klienta. MeeVu nie wymaga instalacji anten i okablowania. Dzięki nowemu, kompaktowemu dekoderowi 4K MeeVu BOX, możliwe jest oglądanie wszystkich kanałów na ekranie telewizora, komputera czy urządzeń mobilnych. Od teraz telewizja jest na Twoich zasadach – oglądasz, cofasz, przewijasz, nagrywasz – używasz jak chcesz i kiedy chcesz.
Czym jest funkcja TimeShift?
MeeVu daje Ci moc sterowania czasem! Możesz cofać, przewijać i zatrzymywać swoje ulubione audycje.
Masz więcej pytań?

Mamy więcej odpowiedzi.

×
Skontaktuj się z nami!
Konsultanci pracują od pn-pt 8:00 - 18:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
67 350 90 00 bok@asta-net.pl Salony sprzedaży Salony sprzedaży
Zamów rozmowę
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Telewizja internetowa 4K Meevu

Przeraża Cię perspektywa przegapienia odcinka, w którym główny bohater telenoweli w końcu wyzna miłość swej wybrance? A może planujesz wyjazd do innego miasta i chcesz zapewnić sobie rozrywkę na najwyższym poziomie bez względu na to czy będziesz miał dostęp do TV czy nie? Telewizja 4K przez internet, którą proponujemy w ramach pakietu dostępnego w naszej ofercie, to rozwiązanie, które z pewnością spełni Twoją potrzebę oglądania wszystkiego na bieżąco!

Jak to działa? Decydując się na skorzystanie z usług ASTA-NET otrzymasz niepozorny dekoder, który skrywa w sobie bogactwo programów, filmów, rozgrywek sportowych i wszystkiego, co normalnie odnalazłbyś na ekranie swojego urządzenia naziemnego. Różnica polega na tym, że MeeVu BOX umożliwi Ci korzystanie z nich nie tylko na TV, ale również laptopie, tablecie czy telefonie! Jeżeli więc nadal zastanawiasz się nad tym jaka telewizja przez internet będzie najlepszym wyborem, wypróbuj nasz pakiet i każdego dnia odkrywaj zalety ultrarozrywki z dowolnego miejsca na ziemi!

Najważniejsze funkcje, które otrzymasz wraz z zakupem pakietu telewizji 4K przez internet od ASTA-NET! Nadeszły czasy, w których możesz mieć dostęp do najwyższej jakości urządzeń i rozwiązań technologicznych na wyciągnięcie ręki! Jeżeli chcesz być na bieżąco z współczesnym światem, internetowa telewizja 4K od ASTA-NET to dobro, którego nie możesz sobie odmówić! W ramach naszego pakietu zyskasz:

  • dostęp do wielu popularnych kanałów TV,
  • możliwość odtwarzania ulubionych filmów i serialu w jakości 4K,
  • urządzenie pozwalające na korzystanie z mediów z telefonu, laptopa czy tabletu,
  • opcje umożliwiające nagrywanie, zatrzymywanie, przewijanie i cofanie filmów i programów.

Podejmij decyzję już teraz i ciesz się wielowymiarową rozrywką z każdego miejsca na ziemi!

Telewizja 4K przez internet od ASTA-NET i jej zalety jeszcze nie przekonały Cię do zakupu pakietu z naszej strony? Nad wygodą i stałym dostępem do mediów nie trzeba się długo zastanawiać! Wyobraź sobie nieograniczone możliwości, jakie da Ci rozwiązanie zaprezentowane w naszej ofercie i skorzystaj z pakietu skrojonego na miarę Twoich potrzeb.