przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Internet szerokopasmowy

Jesteś fanem gier? Uwielbiasz oglądać filmy online? A może pracujesz przy komputerze i zależy Ci na stałym i dobrym łączu? Atrakcyjna cena, światłowód, ciekawe dodatki – wszystko to i więcej definiuje dostarczany przez nas na terenie Wielkopolski internet szerokopasmowy. Każdy z proponowanych pakietów został starannie zaprojektowany tak, aby spełniał wymagania oraz oczekiwania naszych Klientów. Wyróżniają je korzystne ceny i rozmaite dodatki – takie jak WiFi oraz G DATA.

Internet światłowodowy dostępny w Pile oraz okolicach gwarantuje wysoką prędkość pobierania oraz wysyłania danych – to dzięki temu przeglądarka ładuje się szybciej, a film oglądany na platformie strumieniowej się nie zacina. Dostawca ASTA-NET oferuje szerokopasmowe łącze, które wyróżnia stabilność sygnału – znakomicie sprawdzi się zarówno w domach, jak i większych obiektach. Nasi klienci bardzo często wybierają nas jako dostawcę do swoich przedsiębiorstw – zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z całą ofertą naszej firmy!

50 Mb/s
10 Mb/s
Dodatki
5 zł G DATA
1 zł WiFi
49.90 zł
200 Mb/s
50 Mb/s
Dodatki
5 zł G DATA
1 zł WiFi
59.90 zł
400 Mb/s
100 Mb/s
Dodatki
5 zł G DATA
1 zł WiFi
69.90 zł
800 Mb/s*
20 Mb/s
Dodatki
5 zł G DATA
1 zł WiFi
89.90 zł

Dotyczy tylko technologii HFC

1 Gb/s
200 Mb/s
Dodatki
1 zł G DATA
1 zł WiFi
109.90 zł
*Cena w technologii GPON w lokalizacji Piła +5 zł brutto
ASTA-NET Innowacyjna technologia

Innowacyjna technologia

Światłowód do domu - czyli z ang. Fiber to the home (FTTH), to prawdziwa rewolucja w przesyłaniu danych. Nieograniczone możliwości światłowodu pozwalają sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników oczekujących najwyższej jakości usług. Powszechność technologii pozwala realizować z sukcesem koncepcję, która zakłada dostarczenie światłowodu osobno do każdego domu, mieszkania lub firmy. Internet światłowodowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie szybki i stabilny dostęp do sieci.

ASTA-NET Szybkość łącza

Szybkość łącza

Prędkość łącza ma dzisiaj wpływ na naszą pracę i sposób wypoczynku. Bardzo wysoka przepustowość światłowodu zapewnia prędkość przesyłania i pobierania danych. Im wyższa jest prędkość pobierania, tym krótszy czas ładowania filmu, czy ulubionego serialu. Ważny jest efekt, a dzięki dostępności łącza o prędkości 1 Gb/s dane pobierane są 8 razy szybciej.

ASTA-NET Gwarancja stabilności

Gwarancja stabilności

Światłowód stworzony jest z przeźroczystego włókna szklanego oraz tworzyw sztucznych, a dane przesyłane są z wykorzystaniem sygnału optycznego, przez co łącze nie jest narażone na negatywny wpływ warunków atmosferycznych, czy zakłócenia, tak częste przy wykorzystaniu tradycyjnych środków przekazu. To bardzo istotne, jeżeli łącze internetowe jest najważniejszym narzędziem pracy.

ASTA-NET Nieograniczony transfer

Nieograniczony transfer

Korzystanie z wielu urządzeń jednocześnie to codzienność. Łącze światłowodowe to Internet dla wszystkich użytkowników bez ograniczeń. Nie zachodzi tu zjawisko współdzielenia, dzięki czemu łącze umożliwia dostęp do wielu usług jednocześnie. Użytkownik korzysta z pełnej szybkości łącza. Dom lub mieszkanie podłączone do nowoczesnej sieci światłowodowej zyskują na wartości.

ASTA-NET Dla graczy

Dla graczy

Z punktu widzenia gracza najlepszy Internet to taki z podwyższonym uploadem, czyli wyższą prędkością wysyłania. Musi być niezawodny i wydajny oraz zagwarantować jak najniższy ping, aby zniwelować prawdopodobieństwo wystąpienia opóźnień – lagów. Nie każda sieć zagwarantuje nam komfortową i bezproblemową grę. Natomiast światłowód pozwala na bardzo szybkie pobieranie plików komfortowo i natychmiast. Masz światłowód, masz przewagę!

ASTA-NET Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Wykorzystanie światłowodów podnosi poziom bezpieczeństwa, ponieważ taka transmisja jest o wiele trudniejsza do przechwycenia przez osoby nieupoważnione. Sieć zbudowana w oparciu o tą technologię zdecydowanie podnosi jej niezawodność.

Masz pytania?
Zostaw swój numer. Oddzwonimy!


Konsultanci pracują pn-pt 8:00 - 17:00, sob 9:00 - 14:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.