przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Internet światłowodowy, telewizja 4K - Wieleń

Wybierz jeden z naszych pakietów - Twoja rodzina będzie Ci wdzięczna. Nic nie stoi już na przeszkodzie, aby eksplorować potężne możliwości tkwiące w symetrycznym internecie światłowodowym i elastycznej telewizji cyfrowej 4k MeeVu. Jeżeli mieszkasz w Wieleniu, jesteśmy w Twoim zasięgu!

Telewizja 4K MeeVu + Światłowód

Dawno już minęły czasy, gdy trzeba było się godzić z wolno działającym połączeniem internetowym. Dzisiaj stabilne łącze to już standard, ale my idziemy jeszcze o krok dalej – dla naszych Klientów z Wielenia przygotowaliśmy internet światłowodowy idealnie skrojony do potrzeb młodych ludzi, którzy w o wiele bardziej aktywny sposób korzystają z sieci. W odróżnieniu od konkurencji gwarantujemy identyczną, zawsze ogromną prędkość zarówno pobierania, jak i wysyłania plików.

Sprawdź i przekonaj się sam, że w ASTA-NET mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać potencjał swojego sprzętu.

Zamów ultrawizję w 4K

Najlepsza jakość za niewielkie pieniądze – internet światłowodowy i telewizja cyfrowa w Wieleniu

Teraz możesz dzielić się stworzonymi przez siebie treściami dużo szybciej i łatwiej. Przekonaj się o tym samemu, wybierz światłowodowy internet symetryczny bez limitu transferu od ASTA-NET! Inni dostawcy po prostu nie są w stanie nam dorównać. Szczególnie atrakcyjne są nasze pakiety typu dwupak, które zapewnią Ci jeszcze więcej rozrywki: do symetrycznego łącza internetowego dołącza wtedy najnowocześniejsza na rynku telewizja cyfrowa 4K MeeVu.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb.

Sprawdź ofertę

Oferta ASTA-NET spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Usługi naszej cieszą się popularnością nie tylko w Wieleniu, ale i w całej Wielkopolsce – to idealna opcja dla rodzin korzystających z wielu urządzeń jednocześnie, bo telewizja cyfrowa MeeVu dostępna jest również na tabletach i smartfonach. Dodaj do tego monstrualnie szybki internet światłowodowy z niezawodnym Wi-Fi, a Twoi najbliżsi będą mieli już wszystko, aby miło spędzać czas w domu i rozwijać swoje zainteresowania bez jakichkolwiek ograniczeń.

Rozrywka najlepiej smakuje jednak w większym gronie. Nowoczesna telewizja ASTA-NET z innowacyjnym dekoderem Meevu Box otworzy przed Tobą całkowicie nowe możliwości – wieczór filmowy zaplanujesz dokładnie tak, jak chcesz! Dzięki technologii IPTV nie ominie Cię też żaden mecz lub koncert, a ostrość obrazu pozwoli poczuć się jak w sali kinowej.

Sprawdź ofertę

Skontaktuj się z nami!
Konsultanci pracują od pn-pt 8:00 - 18:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
67 350 90 00 bok@asta-net.pl Salony sprzedaży Salony sprzedaży
Zamów rozmowę
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Pakiety - światłowód, TV w 4K i telefon Namaste Mobile

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie we współczesnym świecie bez dostępu do sieci. To właśnie tam pracujemy, wykonujemy codzienne czynności, a także korzystamy z różnych rozrywek. Ale to nie jedyne medium niezbędne w tych czasach - połącz internet z telewizją oraz telefonem dzięki korzystnym pakietom przygotowanym w naszej ofercie!
Proponujemy dostęp do światłowodu ASTA-NET, a także najbardziej popularnych kanałów TV – wszystko w jak najlepszym abonamencie! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług świadczonych w naszej firmie oraz sprawdzenia czy jesteś w jej zasięgu!

Dostęp do telewizji i internetu z ASTA-NET – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Atrakcyjny koszt abonamentu, różnorodna oferta oraz szybki światłowód skrojony na miarę Twoich potrzeb – to właśnie dlatego warto zdecydować się na pakiet, w skład którego wchodzi telewizja i internet na telefon lub urządzenia stacjonarne od ASTA-NET! Dbamy o to, aby nasze usługi były dostosowane do Twoich oczekiwań, dlatego proponujemy Ci niezwykle intuicyjny system, dzięki któremu sprawdzisz dostępność świadczeń dla Twojej lokalizacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę, umożlwiającą Ci dostęp do sieci z telefonu i komputera, a także możliwość rozrywki przy wielu popularnych kanałach TV!

Z internetem i telewizją od ASTA-NET możesz wszystko! Poznaj możliwości naszych pakietów!

Przygotowanie prezentacji na studia, sprawozdania dla zarządu w firmie, a może oglądanie najnowszego odcinka swojego ulubionego serialu? Bez względu na to, czym jakiej czynności się podejmujesz telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza oferta dla Ciebie! Szybki światłowód, który proponujemy Ci w ramach jednego z wybranych pakietów umożliwi Ci codzienną pracę na najwyższych obrotach, a dostęp do szerokiej listy kanałów TV sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się nad tym, co obejrzeć w piątkowy wieczór. Oferta telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza usługa na rynku, dzięki której telewizja, internet i telefon będą w zasięgu Twojej ręki w każdym momencie!