przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Internet światłowodowy, telewizja 4K - Wieleń

Wybierz jeden z naszych pakietów - Twoja rodzina będzie Ci wdzięczna. Nic nie stoi już na przeszkodzie, aby eksplorować potężne możliwości tkwiące w symetrycznym internecie światłowodowym i elastycznej telewizji cyfrowej 4k MeeVu. Jeżeli mieszkasz w Wieleniu, jesteśmy w Twoim zasięgu!

Telewizja 4K MeeVu + Światłowód

Dawno już minęły czasy, gdy trzeba było się godzić z wolno działającym połączeniem internetowym. Dzisiaj stabilne łącze to już standard, ale my idziemy jeszcze o krok dalej – dla naszych Klientów z Wielenia przygotowaliśmy internet światłowodowy idealnie skrojony do potrzeb młodych ludzi, którzy w o wiele bardziej aktywny sposób korzystają z sieci. W odróżnieniu od konkurencji gwarantujemy identyczną, zawsze ogromną prędkość zarówno pobierania, jak i wysyłania plików.

Sprawdź i przekonaj się sam, że w ASTA-NET mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać potencjał swojego sprzętu.

Zamów ultrawizję w 4K

Najlepsza jakość za niewielkie pieniądze – internet światłowodowy i telewizja cyfrowa w Wieleniu

Teraz możesz dzielić się stworzonymi przez siebie treściami dużo szybciej i łatwiej. Przekonaj się o tym samemu, wybierz światłowodowy internet symetryczny bez limitu transferu od ASTA-NET! Inni dostawcy po prostu nie są w stanie nam dorównać. Szczególnie atrakcyjne są nasze pakiety typu dwupak, które zapewnią Ci jeszcze więcej rozrywki: do symetrycznego łącza internetowego dołącza wtedy najnowocześniejsza na rynku telewizja cyfrowa 4K MeeVu.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb.

Sprawdź ofertę

Oferta ASTA-NET spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Usługi naszej cieszą się popularnością nie tylko w Wieleniu, ale i w całej Wielkopolsce – to idealna opcja dla rodzin korzystających z wielu urządzeń jednocześnie, bo telewizja cyfrowa MeeVu dostępna jest również na tabletach i smartfonach. Dodaj do tego monstrualnie szybki internet światłowodowy z niezawodnym Wi-Fi, a Twoi najbliżsi będą mieli już wszystko, aby miło spędzać czas w domu i rozwijać swoje zainteresowania bez jakichkolwiek ograniczeń.

Rozrywka najlepiej smakuje jednak w większym gronie. Nowoczesna telewizja ASTA-NET z innowacyjnym dekoderem Meevu Box otworzy przed Tobą całkowicie nowe możliwości – wieczór filmowy zaplanujesz dokładnie tak, jak chcesz! Dzięki technologii IPTV nie ominie Cię też żaden mecz lub koncert, a ostrość obrazu pozwoli poczuć się jak w sali kinowej.

Sprawdź ofertę

Skontaktuj się z nami!
Konsultanci pracują od pn-pt 8:00 - 20:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
67 350 90 00 bok@asta-net.pl Salony sprzedaży Salony sprzedaży
Zamów rozmowę
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Lider w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych

Istniejąc na rynku już od 1989 roku, nieprzerwanie pracujemy nad rozwojem naszej sieci. Jest to bowiem inwestycja, dzięki której maksymalnie wykorzystujemy szeroki pakiet możliwości, jaki umożliwiają nam urządzenia i wynalazki dzisiejszych technologii. ASTA-NET to sprawdzony dostawca usług telekomunikacyjnych - zarówno telewizji, jak i internetu. Nasza oferta jest uniwersalna i wygodna, dzięki czemu sam decydujesz, czego potrzebujesz najbardziej! Z pewnością ułatwi kontakt z tymi, na których zależy Ci najbardziej lub też umożliwi dostęp do wybranej formy rozrywki. Realizowany przez nas pakiet jest elastyczny, co oznacza, że może być swobodnie łączony w dowolnej ilości i kompozycji. Jako wieloletni dostawca usług internetowych i telewizyjnych zapewniamy profesjonalne doradztwo z dziedziny telekomunikacji, a także monitoring i wsparcie techniczne naszego doświadczonego personelu, który bezustannie sprawuje pieczę nad prawidłową pracą naszej sieci i jej światłowodu.

Cechy naszej oferty

Działalność w telekomunikacji prowadzimy na terenie Północnej Wielkopolski oraz Pomorza Zachodniego. W naszej ofercie szerokopasmowego internetu zawiera się między innymi szybkość światłowodu nawet do 1Gb/s, a także router stacjonarny z usługą Wi-Fi Homespot. Wysoka przepustowość pozwala również na szybkie i sprawne korzystanie z danych. Jako dostawca telewizji posiadamy ofertę IPTV – MeeVu. Nowoczesna technologia pakietu oferuje ponad 200 kanałów w obrazie HD bądź osiągającym jakość 4K. Do wykupienia możliwe są także kanały premium, w tym Canal+ Prestige oraz HBO Max dla prawdziwych miłośników kinematografii i najbardziej kultowych serii! Dodatkowym atutem mogą okazać się możliwości światłowodu do transmitowania poszczególnych programów na urządzeniach mobilnych. Jako doświadczony oraz kompetentny dostawca internetu i telewizji postaramy się pomóc w dobraniu najlepszej indywidualnej oferty dla każdego Klienta. Nasz serwis czynny jest 7 dni w tygodniu, by wesprzeć na wypadek jakichkolwiek usterek światłowodu i usług telekomunikacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!