przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Internet światłowodowy, telewizja 4K - Wałcz

Dla mieszkańców Wałcza i okolic firma ASTA-NET przygotowała szeroką ofertę usług telekomunikacyjnych. Internet światłowodowy, najwyższej jakości telewizja 4K MeeVu, a może dwupak - sprawdź, jak atrakcyjne pakiety proponujemy!

Telewizja 4K MeeVu + Światłowód

Przedstawiamy połączenie dwóch najnowocześniejszych rozwiązań dla miłośników najwyższej jakości telewizji oraz superszybkiego internetu. Dzięki proponowanej ultrawizji 4K MeeVu możesz oglądać ulubione programy, filmy, czy seriale o najlepszej ostrości, która gwarantuje doskonałą rozrywkę. Funkcjonalność naszego nowoczesnego dekodera jest nieograniczona - możesz zatrzymywać, cofać, przewijać i nagrywać to co oglądasz, a dzięki połączeniu z internetem światłowodowym o nieograniczonym transferze i najszybszej prędkości pobierania, ulubioną rozrywką możesz cieszyć się także na każdym z posiadanych urządzeń: telewizorze, tablecie, komputerze, czy smartfonie.

Sprawdź i przekonaj się sam, że w ASTA-NET mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać potencjał swojego sprzętu.

Zamów ultrawizję w 4K

Szybki internet światłowodowy

Doskonale znamy potrzeby naszych klientów, którzy poszukują najnowocześniejszych rozwiązań. Dlatego proponujemy ofertę szybkiego internetu światłowodowego, który pozwoli na komfortowe korzystanie z sieci każdego dnia, o każdej porze. Stabilne łącze, nowoczesne technologie, nieograniczony transfer oraz najszybszą prędkość pobierania masz na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z dodatkowych opcji, które zapewnią Ci domową sieć Wi-Fi lub ochronę komputera na najwyższym poziomie.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb.

Sprawdź ofertę

Szybki internet światłowodowy i telewizja 4K na dowolnym urządzeniu jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że sprawdzisz ofertę i wybierzesz pakiet, który najlepiej spełni Twoje potrzeby i oczekiwania. Wśród rozwiązań proponujemy zarówno nielimitowany internet, który nie zacina się podczas ulubionego seansu we dwoje, a także pakiety idealne dla rodzin, które poszukują rozrywki dla każdego z domową siecią Wi-Fi, która nie zawiedzie podczas ważnego meczu, wyczekiwanego odcinka serialu, czy ulubionej bajki na dobranoc.

Sprawdź także telewizję 4K MeeVu, z której możesz korzystać na każdym urządzeniu. Dzięki najwyższej jakości obrazu gwarantuje doskonałą rozrywkę, a także możliwość nagrywania wybranego przez Ciebie programu.

Sprawdź ofertę