przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Internet światłowodowy, telewizja cyfrowa - Wałcz

Wałcz

Wszyscy mieszkańcy Wałcza powinni wiedzieć, że teraz mają możliwość przyłączenia się do zupełnie nowej rzeczywistości w super jakości, jaką oferuje Internet światłowodowy oraz telewizja cyfrowa od ASTA-NET! Zadzwoń i dowiedz się, co możemy Ci dziś zaproponować!

Superszybki Internet światłowodowy - Wałcz

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z oferty, jaką oferuje ASTA-NET? To proste: żaden inny dostawca usług telekomunikacyjnych nie zaproponuje Ci tak korzystnych warunków, jak my! W ramach wykupionego pakietu otrzymujesz stabilny Internet światłowodowy o prędkości pobierania sięgającej nawet 1 Gb/s! Oznacza to koniec problemów z współdzieleniem, zakłóceniami sygnału spowodowanymi szalejącą za oknem wichurą, długim oczekiwaniem na zbuforowanie danych, lagami w grach czy niską jakością obrazu oglądanego na platformie streamingowej serialu! Moc, jaką oferuje światłowód, czeka na Ciebie - skorzystaj z okazji!

 

Telewizja cyfrowa - Wałcz

Jesteś miłośnikiem brytyjskiej kinematografii? A może nie wyobrażasz sobie czwartku bez Ligi Mistrzów UEFA? W takim razie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - teraz możesz obejrzeć ulubione filmy, seriale i transmisje meczów w jakości HD, wystarczy, że zdecydujesz na cyfrową TV oferowaną przez ASTA-NET! Pakiet telewizji cyfrowej od ASTA-NET to dostęp do ponad setki zróżnicowanych tematycznie kanałów w wysokiej rozdzielczości, a jeśli dodatkowo wykupisz usługę multiroom Ty i pozostali domownicy będziecie mogli skorzystać z oferowanego pakietu programów na kilku odbiornikach jednocześnie! Cyfrowa TV – przekonaj się, jakie możliwości odkrywa ona przed widzami już teraz!

 

Dwupak, czyli Internet z telewizją - Wałcz

Jeśli nie za bardzo lubisz piętrzyć stosy rachunków wymagających comiesięcznego opłacenia, cenisz sobie oszczędność i wygodę, to dwupak Internetu i TV jest idealną opcją dla Ciebie! W ramach jednego pakietu otrzymasz jednocześnie dostęp do superszybkiego światłowodu i oferującej wysoką jakość obrazu cyfrowej telewizji – i to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Odkrywaj nową rzeczywistość z ASTA-NET!