przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Internet światłowodowy, telewizja 4K - Wałcz

ASTA-NET to zaufany dostawca usług telekomunikacyjnych w województwie zachodniopomorskim. Naszym zasięgiem objęty jest również Wałcz. Dla mieszkańców miasta i okolic przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę obejmującą internet światłowodowy i telewizję 4K MeeVu. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Internet światłowodowy — niezawodne połączenie ze światem

Stabilne łącze, nieograniczony transfer i ultraszybka prędkość pobierania to główne zalety oferowanej przez nas usługi. Internet światłowodowy pozwala na komfortową i bezpieczną naukę, pracę i rozrywkę niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki nam możesz być pewny, że problemy z połączeniem nie zakłócą Twoich spotkań online czy rozgrywanej gry. Bezpieczna sieć Wi-Fi dotrze do każdego zakątku Twojego domu.

Sprawdź ofertę internetu światłowodowego ASTA-NET i wybierz pakiet, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Zamów ultrawizję w 4K

Nowoczesna Telewizja 4K MeeVu

Ciesz się rozrywką w doskonałej jakości dźwięki i obrazu. Nasze dekodery najnowszej generacji pozwalają na nagrywanie, cofanie i przewijanie materiału — obejrzyj jeszcze raz najlepsze akcje z meczu albo przyglądnij się dokładnie szczegółom w zagadkowym filmie. Do Twojej dyspozycji oddajemy ponad 200 kanałów, a w pakiecie premium także HBO MAX i Canal+.

Z nowoczesnej telewizji 4K możesz korzystać również na smartfonie, laptopie i tablecie. Użyj swoich sprzętów i urządź prawdziwe kino domowe. Śledź najważniejsze mecze, bądź na bieżąco z hitowymi serialami i filmami. Wszystko w atrakcyjnej cenie i z niezawodnym sprzętem od ASTA-NET!

Sprawdź naszą ofertę i wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb.

Sprawdź ofertę

Twój dom to Twoje małe centrum łączności ze światem. Przygotowaliśmy korzystne pakiety: internet światłowodowy + telewizja 4K, dzięki którym będziesz zawsze na bieżąco! Dopasuj ofertę do potrzeb swoich i domowników i dołącz do grona osób, które już są w naszym zasięgu!

Dla mieszkańców Wałcza i okolic przygotowaliśmy usługi komunikacyjne: telewizję 4K i internet światłowodowy w atrakcyjnych cenach oraz serwis czynny przez cały tydzień. Z nami możesz być spokojny o stabilność połączenia — specjaliści ASTA-NET czuwają nad nim każdego dnia!

Sprawdź ofertę