przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Internet światłowodowy i telewizja cyfrowa Trzcianka

Trzcianka

Dla mieszkańców Trzcianki i okolic firma ASTA-NET przygotowała szeroką ofertę usług telekomunikacyjnych. Internet światłowodowy, telewizja cyfrowa, a może dwupak - sprawdź, jak atrakcyjne pakiety proponujemy!

Szybki światłowodowy Internet - Trzcianka

Chcesz mieć dostęp do stałego i dobrego łącza o szybkości przesyłu danych na poziomie do 1Gb/s? W takim razie mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość - w ASTA-NET oferujemy Internet światłowodowy, który sprosta nawet największym wymaganiom użytkowników. Dzięki innowacyjnej technologii FTTH Ty i pozostali domownicy możecie jednocześnie korzystać z szybkiego transferu bez żadnych ograniczeń. Zapomnij o zjawisku współdzielenia, ciesz się niczym niezakłóconym sygnałem w każdej sytuacji! Oglądaj seriale, graj oraz pracuj przy komputerze kiedy chcesz! Pamiętaj, że światłowód gwarantuje stabilność przesyłu nawet w czasie niesprzyjających warunków atmosferycznych.

 

Najlepsza cyfrowa telewizja - Trzcianka

Dla miłośników filmów i seriali przygotowaliśmy kilka atrakcyjnych pakietów TV z kanałami ogólnotematycznymi, popularnonaukowymi, dokumentalnymi, muzycznymi, sportowymi – w ofercie znajdzie się coś również dla dzieci. Cyfrowa telewizja gwarantuje emocjonującą dawkę rozrywki każdego dnia! Dzięki małemu dekoderowi zamontowanemu w salonie czy sypialni będziesz miał/a dostęp do setek kanałów polskich i zagranicznych, w tym tych w jakości HD. A jeśli zdecydujesz się na wykup opcji multiroom, to raz na zawsze skończą się również kłótnie o pilota, bo każdy domownik będzie mógł oglądać inny program na swoim odbiorniku! Telewizja cyfrowa od ASTA-NET - otwórz się na nowe możliwości!

 

A może dwupak? Światłowodowy Internet z telewizją - Trzcianka

Dla osób, które lubią oszczędzać, przygotowaliśmy coś specjalnego: pakiet łączony, w ramach którego otrzymujesz Internet światłowodowy oraz cyfrową TV. Zdecydowanie się na skorzystanie z usług jednego, a nie kilku dostawców usług telekomunikacyjnych pozwala znacząco obniżyć koszty i, co nie mniej ważne, jest bardzo wygodne, bowiem użytkownik ma mniej formalności do załatwiania. Zamów swój dwupak już dziś i sprawdź, czy takie rozwiązanie Ci się bardziej nie opłaca!

 

Masz pytania?
Zostaw swój numer.
Konsultanci pracują pn-pt 8:00 - 20:00, sob 9:00 - 16:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
Kontakt