przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Internet światłowodowy, telewizja 4K - Piła

Zmienimy Twój dom w multimedialne centrum nowoczesnej rozrywki! ASTA-NET ma fantastyczne pakiety dla mieszkańców Piły i okolicznych miejscowości: to nie tylko internet światłowodowy, ale również najwyższej jakości telewizja cyfrowa 4K MeeVu lub obie te usługi w ramach jednego abonamentu.

Telewizja 4K MeeVu + światłowód – najlepszy pakiet w Pile!

Zdajemy sobie sprawę, że usługi skrojone na miarę dzisiejszych czasów muszą być dostępne na jak największej liczbie urządzeń. Każdy z nas ma przecież inne potrzeby: jedni uwielbiają oglądać seriale w salonie na dużym ekranie telewizora, ale nie brakuje też osób, które nie mają czasu rozsiąść się na kanapie i wolą mieć dostęp do ulubionych treści na tablecie czy smartfonie. Telewizja cyfrowa od ASTA-NET gwarantuje ostry jak żyleta obraz na dowolnym, nowoczesnym sprzęcie – wystarczy podłączyć dekoder MeeVu do naszego internetu światłowodowego o nieograniczonym transferze.

Zamów pakiet, a szybko się przekonasz, dlaczego z taką łatwością wypieramy konkurencję w całej Wielkopolsce! Dzięki telewizji cyfrowej 4K w technologii High Dynamic Range odkryjesz nawet doskonale znane Ci filmy zupełnie na nowo.

Zamów ultrawizję w 4K

Rewolucyjny internet światłowodowy, który pozwoli Ci nabrać wiatru w żagle

Jeszcze do niedawna pobieranie i wysyłanie plików z taką samą prędkością wydawało się czystą mrzonką. Teraz to jak najbardziej możliwe i nie musisz wcale sięgać głęboko do kieszeni – jeżeli mieszkasz w Pile lub niedaleko tego miasta, jesteś w zasięgu symetrycznego internetu światłowodowego ASTA-NET! To idealne rozwiązanie dla każdego streamera i twórcy kontentu, ale przyda się też np. osobom, które lubią dzielić się z innymi swoimi filmami oraz zdjęciami z podróży. Prędkość naszego światłowodu zadowoli nawet najbardziej wymagających. Za załatwienie takiego internetu pokocha Cię cała rodzina, bo bez stabilnego łącza po prostu trudno dzisiaj żyć.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb.

Sprawdź ofertę

Wymarzony dwupak, światłowód + TV 4K od ASTA-NET

Skorzystaj z oferty i dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów naszej firmy. Wybierz połączenie niezawodnych technologii, dzięki którym z Twojego domu zniknie nuda: szerokopasmowy internet światłowodowy i ultranowoczesną telewizję cyfrową 4K z dekoderem Meevu!

Sprawdź ofertę

Skontaktuj się z nami!
Konsultanci pracują od pn-pt 8:00 - 18:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
67 350 90 00 bok@asta-net.pl Salony sprzedaży Salony sprzedaży
Zamów rozmowę
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Pakiety - światłowód, TV w 4K i telefon Namaste Mobile

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie we współczesnym świecie bez dostępu do sieci. To właśnie tam pracujemy, wykonujemy codzienne czynności, a także korzystamy z różnych rozrywek. Ale to nie jedyne medium niezbędne w tych czasach - połącz internet z telewizją oraz telefonem dzięki korzystnym pakietom przygotowanym w naszej ofercie!
Proponujemy dostęp do światłowodu ASTA-NET, a także najbardziej popularnych kanałów TV – wszystko w jak najlepszym abonamencie! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług świadczonych w naszej firmie oraz sprawdzenia czy jesteś w jej zasięgu!

Dostęp do telewizji i internetu z ASTA-NET – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Atrakcyjny koszt abonamentu, różnorodna oferta oraz szybki światłowód skrojony na miarę Twoich potrzeb – to właśnie dlatego warto zdecydować się na pakiet, w skład którego wchodzi telewizja i internet na telefon lub urządzenia stacjonarne od ASTA-NET! Dbamy o to, aby nasze usługi były dostosowane do Twoich oczekiwań, dlatego proponujemy Ci niezwykle intuicyjny system, dzięki któremu sprawdzisz dostępność świadczeń dla Twojej lokalizacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę, umożlwiającą Ci dostęp do sieci z telefonu i komputera, a także możliwość rozrywki przy wielu popularnych kanałach TV!

Z internetem i telewizją od ASTA-NET możesz wszystko! Poznaj możliwości naszych pakietów!

Przygotowanie prezentacji na studia, sprawozdania dla zarządu w firmie, a może oglądanie najnowszego odcinka swojego ulubionego serialu? Bez względu na to, czym jakiej czynności się podejmujesz telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza oferta dla Ciebie! Szybki światłowód, który proponujemy Ci w ramach jednego z wybranych pakietów umożliwi Ci codzienną pracę na najwyższych obrotach, a dostęp do szerokiej listy kanałów TV sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się nad tym, co obejrzeć w piątkowy wieczór. Oferta telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza usługa na rynku, dzięki której telewizja, internet i telefon będą w zasięgu Twojej ręki w każdym momencie!