przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Internet światłowodowy, telewizja 4K - Łobżenica

Najlepsze pakiety usług multimedialnych w Wielkopolsce i nie tylko! Mieszkańcy Łobżenicy i okolicznych miejscowości mogą zamówić u nas symetryczny internet światłowodowy gwarantujący pobieranie i wysyłanie plików z prędkością skrojoną na dzisiejsze czasy, a także telewizję MeeVu z obrazem w jakości 4K HDR.

Symetryczny światłowód + TV 4K – dwupak, dzięki któremu uwolnisz potencjał swojego sprzętu

Komfort cyfrowej rozrywki zależy nie tylko od jakości komputera lub telewizora. Nawet najnowsze modele nie zapewnią Ci przecież płynnej rozgrywki w grach online czy możliwości śledzenia losów bohaterów ulubionego serialu. Do tego potrzebne są Ci jeszcze usługi ASTA-NET: niezawodny internet światłowodowy w połączeniu z telewizją MeeVu w technologii IPTV. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz pakiet multimedialny odpowiadający potrzebom wszystkich członków Twojej rodziny, skorzystaj z usług lidera technologicznego w Łobżenicy i całej północnej Wielkopolsce!

Sprawdź i przekonaj się sam, że w ASTA-NET mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać potencjał swojego sprzętu.

Zamów ultrawizję w 4K

Renomowany dostawca szerokopasmowego internetu światłowodowego

ASTA-NET z miłą chęcią zapewni Ci wszystkie narzędzia niezbędne do rozwijania swoich pasji. Jeżeli kochasz sport, telewizja 4K MeeVu w zestawie z internetem światłowodowym otworzy przed Tobą możliwość śledzenia wszystkich ulubionych rozgrywek, np. dzięki nowoczesnym platformom streamingowym. Nasze superszybkie, symetryczne łącze doceni też każdy e-sportowiec – szybko zapomnisz o irytujących lagach i disconnectach, które potrafią zawalić cały mecz!

Sprawdź naszą ofertę i wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb.

Sprawdź ofertę

Masz własny kanał na YT? Streamujesz na Twitchu? Montujesz filmy na TikToka, Instagrama lub inne media społecznościowe i chcesz budować swój wizerunek w sieci? Koniec z długim oczekiwaniem na dodanie pliku wideo, dzięki naszemu internetowi światłowodowemu zajmie to zaledwie kilka chwil.

Pakiety usług multimedialnych stworzone dla nawet najbardziej wymagających Klientów

Odkryj wszystkie możliwości, jakie daje nasz sztandarowy dwupak składający się z telewizji 4K MeeVu i internetu światłowodowego. Doradcy z ASTA-NET pomogą Ci wybrać ofertę usług multimedialnych precyzyjnie skrojoną do Twoich oczekiwań. Mamy ciekawe promocje, wpisz swój numer telefonu poniżej, a wkrótce przedstawimy Ci je w najmniejszych szczegółach!

Sprawdź ofertę

Skontaktuj się z nami!
Konsultanci pracują od pn-pt 8:00 - 18:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
67 350 90 00 bok@asta-net.pl Salony sprzedaży Salony sprzedaży
Zamów rozmowę
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Pakiety - światłowód, TV w 4K i telefon Namaste Mobile

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie we współczesnym świecie bez dostępu do sieci. To właśnie tam pracujemy, wykonujemy codzienne czynności, a także korzystamy z różnych rozrywek. Ale to nie jedyne medium niezbędne w tych czasach - połącz internet z telewizją oraz telefonem dzięki korzystnym pakietom przygotowanym w naszej ofercie!
Proponujemy dostęp do światłowodu ASTA-NET, a także najbardziej popularnych kanałów TV – wszystko w jak najlepszym abonamencie! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług świadczonych w naszej firmie oraz sprawdzenia czy jesteś w jej zasięgu!

Dostęp do telewizji i internetu z ASTA-NET – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Atrakcyjny koszt abonamentu, różnorodna oferta oraz szybki światłowód skrojony na miarę Twoich potrzeb – to właśnie dlatego warto zdecydować się na pakiet, w skład którego wchodzi telewizja i internet na telefon lub urządzenia stacjonarne od ASTA-NET! Dbamy o to, aby nasze usługi były dostosowane do Twoich oczekiwań, dlatego proponujemy Ci niezwykle intuicyjny system, dzięki któremu sprawdzisz dostępność świadczeń dla Twojej lokalizacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę, umożlwiającą Ci dostęp do sieci z telefonu i komputera, a także możliwość rozrywki przy wielu popularnych kanałach TV!

Z internetem i telewizją od ASTA-NET możesz wszystko! Poznaj możliwości naszych pakietów!

Przygotowanie prezentacji na studia, sprawozdania dla zarządu w firmie, a może oglądanie najnowszego odcinka swojego ulubionego serialu? Bez względu na to, czym jakiej czynności się podejmujesz telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza oferta dla Ciebie! Szybki światłowód, który proponujemy Ci w ramach jednego z wybranych pakietów umożliwi Ci codzienną pracę na najwyższych obrotach, a dostęp do szerokiej listy kanałów TV sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się nad tym, co obejrzeć w piątkowy wieczór. Oferta telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza usługa na rynku, dzięki której telewizja, internet i telefon będą w zasięgu Twojej ręki w każdym momencie!