przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Internet światłowodowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie

Interesuje Cię superszybki internet szerokopasmowy? W takim razie doskonale trafiłeś, ponieważ firma ASTA-NET oferuje usługi szerokopasmowego internetu o wysokiej przepustowości w Ustroniu Morskim i okolicach! Nie czekaj więc i sprawdź, jakie pakiety możemy Ci dziś zaoferować!

Szybki internet światłowodowy - Ustronie Morskie

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszą firmą? Ponieważ oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety, dzięki którym możesz uzyskać dostęp do superszybkiego łącza o transferze sięgającym od 300 Mb/s do nawet 1 Gb/s! Technologia FTTH to gwarancja stabilnego połączenia i niezakłócanego sygnału. Możesz raz na zawsze zapomnieć o zacinającym się filmie, lagach w grze czy utarcie szybkości na skutek współdzielenia łącza! Ale to nie wszystko - szerokopasmowy internet wysokiej jakości będzie dostępny również w przypadku wystąpienia niesprzyjających warunków atmosferycznych. Ponieważ nie występują żadne bariery pomiędzy dostawcą, firmą ASTA-NET, a odbiorcą, czyli Tobą! Co to oznacza? Teraz możesz oglądać seriale, filmy, transmisje sportowe, grać i pracować na komputerze bez obaw o utratę połączenia! W razie jakichkolwiek pytań odnośnie fo oferty czy instalacji światłowodu pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji.

 

Dlaczego światłowód?

Wiemy, że to pytanie może się teraz nasuwać Ci na myśl. Spieszymy z odpowiedzą, dlaczego warto zdecydować się na technologię FTTH, a nie internet radiowy. W przypadku pierwszego rozwiązania sygnał optyczny jest przepuszczany z ogromną prędkością przez wiązki światłowodowe, jego jakość nie pogarsza się na skutek działania złych warunków atmosferycznych. W dodatku przepustowość pasma nie podlega współdzieleniu. Druga technologia, radiowa, nie jest w stanie zapewnić takich rezultatów. Minusem tego rodzaju internetu jest to, że mogą wystąpić zakłócenia łącza w przypadku wystąpienia silnego wiatru czy opadów, a prędkość pobierania jest dość niska. Chcesz mieć szybki transfer bez ograniczeń o każdej porze dnia i nocy? Wybierz więc światłowód od ASTA-NET!!

Masz pytania?
Zostaw swój numer.
Konsultanci pracują pn-pt 8:00 - 20:00, sob 9:00 - 16:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
Kontakt