przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Internet światłowodowy, telewizja 4K - Mielno

Od 1989 roku dostarczamy niezawodne usługi telekomunikacyjne w województwie wielkopolskim i zachodniopomorskim. Nasz zasięg obejmuje także Mielno i okoliczne miejscowości. Sprawdź ofertę na telewizję 4K MeeVu, internet światłowodowy i atrakcyjne pakiety, które przygotowaliśmy dla mieszkańców Twojego miasta!

Telewizja 4K MeeVu – rozrywka na światowym poziomie

Filmowe klasyki, kultowe serialne, sportowe rozgrywki na najwyższym szczeblu a może bajki, które zainteresują każdego Malucha? Poznaj nowoczesną telewizję 4K MeeVu i wielofunkcyjny dekoder, dzięki któremu nie ominie Cię żaden szczegół widowiska. Zatrzymuj, nagrywaj, przewijaj i cofaj. Oglądaj programy w doskonałej jakości obrazu i dźwięku i wykorzystaj maksymalnie potencjał Twojego sprzętu RTV! Ciesz się z rozrywki na światowym poziomie wraz z całą rodziną, wykorzystując różne urządzenia: tablet, komputer i smartfon.

Zobacz atrakcyjną ofertę ASTA-NET i stwórz w swoim domu kinowe warunki!

Zamów ultrawizję w 4K

Niezawodny internet światłowodowy + Wi-Fi i ochrona komputera

Graj, pracuj, ucz się i oglądaj bez obaw o niestabilne łącze! Nasz internet światłowodowy to nowoczesne rozwiązanie gwarantujące wygodne korzystanie z sieci o każdej porze dnia, bez względu na pogodę. Oferujemy nieograniczony transfer, szybkie pobieranie danych, a także domową sieć Wi-Fi i dodatkową ochronę dla Twojego komputera.

Sprawdź ofertę ASTA-NET i wybierz wariant najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb!

Sprawdź ofertę

Oferowane przez nas usługi tworzą zgrany, uzupełniający się nawzajem duet. Postaw na atrakcyjny pakiet telewizja 4k MeeVu + internet światłowodowy. Każdy z domowników będzie mógł korzystać z nowoczesnych technologii bez obaw o wolne ładowanie czy niestabilne łącze.

ASTA-NET – dostawca usług telekomunikacyjnych na miarę Twoich potrzeb!

Przez przeszło trzydzieści lat działalności w Mielnie i okolicznych miejscowościach zapracowaliśmy sobie na zaufanie naszych Klientów. Oferujemy atrakcyjne pakiety dostosowane do indywidualnych preferencji oraz serwis czynny siedem dni w tygodniu. Sprawdź naszą ofertę i postaw na nowoczesną telewizję 4K MeeVu i internet światłowodowy dla Twojej rodziny!

Sprawdź ofertę

Skontaktuj się z nami!
Konsultanci pracują od pn-pt 8:00 - 20:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
67 350 90 00 bok@asta-net.pl Salony sprzedaży Salony sprzedaży
Zamów rozmowę
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Pakiety - światłowód, TV w 4K i telefon Namaste Mobile

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie we współczesnym świecie bez dostępu do sieci. To właśnie tam pracujemy, wykonujemy codzienne czynności, a także korzystamy z różnych rozrywek. Ale to nie jedyne medium niezbędne w tych czasach - połącz internet z telewizją oraz telefonem dzięki korzystnym pakietom przygotowanym w naszej ofercie!
Proponujemy dostęp do światłowodu ASTA-NET, a także najbardziej popularnych kanałów TV – wszystko w jak najlepszym abonamencie! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług świadczonych w naszej firmie oraz sprawdzenia czy jesteś w jej zasięgu!

Dostęp do telewizji i internetu z ASTA-NET – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Atrakcyjny koszt abonamentu, różnorodna oferta oraz szybki światłowód skrojony na miarę Twoich potrzeb – to właśnie dlatego warto zdecydować się na pakiet, w skład którego wchodzi telewizja i internet na telefon lub urządzenia stacjonarne od ASTA-NET! Dbamy o to, aby nasze usługi były dostosowane do Twoich oczekiwań, dlatego proponujemy Ci niezwykle intuicyjny system, dzięki któremu sprawdzisz dostępność świadczeń dla Twojej lokalizacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę, umożlwiającą Ci dostęp do sieci z telefonu i komputera, a także możliwość rozrywki przy wielu popularnych kanałach TV!

Z internetem i telewizją od ASTA-NET możesz wszystko! Poznaj możliwości naszych pakietów!

Przygotowanie prezentacji na studia, sprawozdania dla zarządu w firmie, a może oglądanie najnowszego odcinka swojego ulubionego serialu? Bez względu na to, czym jakiej czynności się podejmujesz telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza oferta dla Ciebie! Szybki światłowód, który proponujemy Ci w ramach jednego z wybranych pakietów umożliwi Ci codzienną pracę na najwyższych obrotach, a dostęp do szerokiej listy kanałów TV sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się nad tym, co obejrzeć w piątkowy wieczór. Oferta telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza usługa na rynku, dzięki której telewizja, internet i telefon będą w zasięgu Twojej ręki w każdym momencie!