przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Internet światłowodowy, telewizja cyfrowa - Chodzież

Chodzież

Mieszkasz w Chodzieży i poszukujesz sprawdzonego dostawcy usług telekomunikacyjnych, który zaproponuje Ci stabilny światłowód oraz pakiet cyfrowej telewizji na atrakcyjnych warunkach? W takim razie zapoznaj się z ofertą ASTA-NET!

Szybki internet światłowodowy - Chodzież

Jako jeden z niewielu dostawców proponujemy moc światłowodu, czyli innymi słowy stabilne łącze o wysokiej prędkości (nawet 1 Gb/s). Koniec z zakłóceniami spowodowanymi złą pogodą, lagów uniemożliwiających spokojne przejście kolejnej misji w grze czy problemów z pobieraniem danych, kiedy z internetu korzysta więcej osób. Światłowód to technologia przyszłości, z której możesz czerpać pełnymi garściami już dziś. Zadzwoń do nas, a my przyjedziemy i podłączymy Tobie szerokopasmowy Internet, dzięki któremu odkryjesz nowe możliwości, jakie generuje szybkie łącze o nieograniczonym transferze.

 

Nowoczesna cyfrowa telewizja - Chodzież

Wysoka jakość obrazu, odbiór ponad 100 kanałów, w tym wielu w rozdzielczości HD oraz dostęp do dodatkowych usług multimedialnych? Tak, to właśnie naziemna telewizja cyfrowa od ASTA-NET! Proponujemy trzy pakiety TV z niskim abonamentem i umową na 24 miesiące. Będziesz miał dostęp do polskich i zagranicznych kanałów ogólnotematycznych, filmowych, sportowych, popularnonaukowych, dziecięcych i regionalnych. Jeśli to wciąż za mało, możesz dokupić paczkę tematyczną i rozszerzyć ofertę programową o ściśle dopasowane do Twoich potrzeb propozycje! Cyfrowa TV pozwala także na skorzystanie z usług multiroom, a więc w niepamięć odejdą ciągłe kłótnie o to, co teraz oglądamy, bowiem każdy użytkownik będzie mógł obejrzeć na swoim odbiorniku to, co mu się podoba!

 

A może internet z telewizją? Chodzież

Nie lubisz przepłacać? Denerwują Cię stosy rachunków czekających na opłacenie? A zatem mamy coś specjalnie dla Ciebie: dwupak, czyli internet i cyfrowa TV w jednym pakiecie. Co zyskujesz na takim rozwiązaniu? Wszystkie korzyści, jakie niesie ze sobą światłowód i naziemna telewizja... ale w niższej cenie! Zainteresowany? Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 

Masz pytania?
Zostaw swój numer.
Konsultanci pracują pn-pt 8:00 - 20:00, sob 9:00 - 16:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
Kontakt