przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Internet światłowodowy, telewizja 4K - Złotów

Jesteśmy liderem w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych w województwie wielkopolskim, rozwijając naszą sieć już od 1989 roku. Mieszkańcom Złotowa i okolic ASTA-NET oferuje szybki i bezpieczny internet światłowodowy, telewizję 4K MeeVu oraz atrakcyjny dwupak. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pakietami!

Nowoczesna telewizja 4K MeeVu

Dzięki tej usłudze możesz cieszyć się najnowszymi serialami i filmami w zaciszu własnego domu. Oczywiście to nie wszystko – wielofunkcyjny dekoder pozwala na zatrzymywanie, cofanie, przewijanie i nagrywanie. W duecie z szybkim i bezpiecznym internetem światłowodowym telewizja 4K MeeVu pozwoli Ci oglądać ulubione programy także na tabletach, smartfonach i komputerach. Dzięki nam w pełni wykorzystasz potencjał swoich sprzętów, tworząc prawdziwe domowe centrum multimedialnej rozrywki!

Sprawdź i przekonaj się sam, że w ASTA-NET mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać potencjał swojego sprzętu.

Zamów ultrawizję w 4K

Niezawodny internet światłowodowy

Stabilne łącze, szybkie pobieranie i nieograniczony transfer, a do tego komfortowe korzystanie z sieci o każdej porze dnia i w każdą pogodę? Właśnie taki jest internet światłowodowy, który oferujemy naszym Klientom! Jeżeli szukasz niezawodnych rozwiązań opartych o najnowocześniejsze technologie, oferta usług telekomunikacyjnych ASTA-NET jest stworzona dla Ciebie. Sprawdź dodatkowe opcje, takie jak domowa sieć Wi-Fi i ochrona komputera!

Sprawdź naszą ofertę i wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb.

Sprawdź ofertę

Wybierz z oferty ASTA-NET pakiet najlepiej dopasowany dla Ciebie! U nas znajdziesz rozwiązanie doskonałe dla rodzin, które poszukują nowoczesnej rozrywki dla każdego domownika. Dzięki nam wiele urządzeń jednocześnie może korzystać z wydajnej sieci Wi-Fi i telewizji 4K MeeVu doskonałej jakości obrazu. Oglądaj ważne mecze, hitowe seriale i filmy bez obaw o wolne połączenie.

Niezawodne usługi telekomunikacyjne od ASTA-NET

Na rynku działamy nieprzerwanie od przeszło trzydziestu lat, a nasi specjaliści każdego dnia czuwają nad jakością oferowanych przez nas usług. Dla mieszkańców Złotowa i okolic dostarczamy niezawodny internet światłowodowy i telewizję 4K MeeVu w atrakcyjnych pakietach, a także serwis czynny przez siedem dni w tygodniu. Z nami możesz mieć pewność, że nic nie zakłóci stabilności Twojego połączenia.

Sprawdź ofertę

Skontaktuj się z nami!
Konsultanci pracują od pn-pt 8:00 - 20:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
67 350 90 00 bok@asta-net.pl Salony sprzedaży Salony sprzedaży
Zamów rozmowę
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Pakiety - światłowód, TV w 4K i telefon Namaste Mobile

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie we współczesnym świecie bez dostępu do sieci. To właśnie tam pracujemy, wykonujemy codzienne czynności, a także korzystamy z różnych rozrywek. Ale to nie jedyne medium niezbędne w tych czasach - połącz internet z telewizją oraz telefonem dzięki korzystnym pakietom przygotowanym w naszej ofercie!
Proponujemy dostęp do światłowodu ASTA-NET, a także najbardziej popularnych kanałów TV – wszystko w jak najlepszym abonamencie! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług świadczonych w naszej firmie oraz sprawdzenia czy jesteś w jej zasięgu!

Dostęp do telewizji i internetu z ASTA-NET – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Atrakcyjny koszt abonamentu, różnorodna oferta oraz szybki światłowód skrojony na miarę Twoich potrzeb – to właśnie dlatego warto zdecydować się na pakiet, w skład którego wchodzi telewizja i internet na telefon lub urządzenia stacjonarne od ASTA-NET! Dbamy o to, aby nasze usługi były dostosowane do Twoich oczekiwań, dlatego proponujemy Ci niezwykle intuicyjny system, dzięki któremu sprawdzisz dostępność świadczeń dla Twojej lokalizacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę, umożlwiającą Ci dostęp do sieci z telefonu i komputera, a także możliwość rozrywki przy wielu popularnych kanałach TV!

Z internetem i telewizją od ASTA-NET możesz wszystko! Poznaj możliwości naszych pakietów!

Przygotowanie prezentacji na studia, sprawozdania dla zarządu w firmie, a może oglądanie najnowszego odcinka swojego ulubionego serialu? Bez względu na to, czym jakiej czynności się podejmujesz telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza oferta dla Ciebie! Szybki światłowód, który proponujemy Ci w ramach jednego z wybranych pakietów umożliwi Ci codzienną pracę na najwyższych obrotach, a dostęp do szerokiej listy kanałów TV sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się nad tym, co obejrzeć w piątkowy wieczór. Oferta telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza usługa na rynku, dzięki której telewizja, internet i telefon będą w zasięgu Twojej ręki w każdym momencie!