przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Internet światłowodowy, telewizja cyfrowa - Złotów

Złotów

Mieszkasz w Złotowie lub którejś z okolicznych miejscowości i poszukujesz sprawdzonego dostawcy Internetu lub telewizji cyfrowej? Sprawdź ofertę ASTA-NET! Znajdziesz u nas wszystkie usługi telekomunikacyjne, których potrzebujesz Ty i Twoja rodzina!

Szybki Internet światłowodowy - Złotów

W ASTA-NET dzięki naszym działaniom coraz więcej konsumentów ma dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, w tym także technologii FTTH. Ty również możesz mieć teraz superszybki światłowodowy Internet w Złotowie w atrakcyjnej cenie, jeśli tylko wybierzesz naszą ofertę. Oglądaj seriale i filmy w najwyższej jakości, graj bez lagów, pracuj bez obaw o utratę sygnału! Ciesz się stabilnym łączem, nieograniczonym transferem oraz prędkością pobierania nawet do 1 Gb/s - to wszytko tylko w ASTA-NET!

 

Telewizja cyfrowa - Złotów

Setki kanałów w jakości HD, pakiety tematyczne dostosowane od potrzeb użytkowników, możliwość oglądania ulubionych filmów i seriali na kilku odbiornikach jednocześnie w opcji multiroom - tak, to właśnie telewizja cyfrowa od ASTA-NET. Klientom indywidualnym możemy zaproponować w ramach atrakcyjnego abonamentu miesięcznego dostęp do bogatej oferty programowej. Wybierając naszą ofertę TV masz zagwarantowane transmisje sportowe na żywo, produkcje filmowe z całego świata, ciekawe dokumenty plus coś dla najmłodszych. Zamów jeden z trzech pakietów telewizji cyfrowej, uzupełnij go w razie konieczności o paczkę tematyczną i ciesz się każdego dnia rozrywką w najwyższej jakości!

 

Pakiet Internet z telewizją - Złotów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów przygotowaliśmy również ofertę dwupaków, w ramach których oferujemy szybki światłowód (do 1 Gb/s) oraz bogate pakiety TV w jakości HD. Jest to niezwykle wygodna opcja, pozwalająca nie tylko na zaoszczędzenie na rachunkach, ale również zmniejszenie liczby niezbędnych do załatwienia każdego miesiąca formalności. Wypróbuj dwupak już dziś i przekonaj się, jak dobrze mieć na wyciągniecie ręki Internet światłowodowy i setki ciekawych programów TV!

 

Masz pytania?
Zostaw swój numer.
Konsultanci pracują pn-pt 8:00 - 20:00, sob 9:00 - 16:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
Kontakt