przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

MeeVu - telewizja na ostro!

środa, 24.11.2021
MeeVu - telewizja na ostro!
Wyobraź sobie telewizję idealną…

Telewizję, której jakość obrazu sprawia, że zwierzęta w programach przyrodniczych wyglądają jak żywe, a podczas transmisji sportowych i koncertów dostajesz gęsiej skóry. Telewizję, która czeka na Ciebie. Już nie musisz dopasowywać swojego wolnego czasu pod ramówkę. Wiesz, że swoje ulubione audycje obejrzysz, kiedy będziesz mógł. Telewizję, nad którą masz władzę. Możesz zatrzymać film, zrobić sobie popcorn i oglądać dalej. Masz możliwość wielokrotnego przeżywania Twojej ulubionej sceny.

Brzmi jak utopia? Być może, ale taka na wyciągnięcie ręki, bo od teraz możesz mieć taką telewizję u siebie. Wystarczy, że wybierzesz MeeVu od ASTA-NET. Jedno jest pewne: gdy raz ją włączysz, nie będziesz chciał innej.

MeeVu – Twoja Telewizja 2.0

Internet w służbie telewizji – tak w przenośni określamy technologię, dzięki której korzystasz z MeeVu. Technologia ta to IPTV (Internet Protocol Television), a zdefiniować ją można jako „technika umożliwiająca przesyłanie sygnału telewizyjnego w sieciach szerokopasmowych opartych na protokole IP”. Co to właściwie oznacza? Najprościej rzecz ujmując – jest to możliwość oglądania telewizji za pomocą internetu. I nie - nie jest to kolejny serwis streamingowy, ponieważ usługa świadczona jest w zamkniętej sieci telekomunikacyjnej, do odbioru której potrzebny jest specjalny dekoder.

Dlaczego MeeVu?
 

Największą siłą MeeVu jest zapewnienie niemal wszystkich funkcjonalności oferowanych na rynku dla technologii IPTV. Wszystkie cechy usługi, a także design urządzeń są stworzone i zaprojektowane z myślą o potrzebach klienta. Kolejną zaletą MeeVu jest brak konieczności instalacji anten i okablowania. Wygoda i nowoczesność w jednym! Dzięki innowacyjnemu, kompaktowemu dekoderowi 4K MeeVu BOX, możesz oglądać na ekranie telewizora, komputera, tabletu, czy smartfona. Pójdźmy dalej – oglądaj także poza domem! Dzięki aplikacji MeeVu GO możesz zabrać swoją ulubioną rozrywkę wszędzie. Od teraz telewizja jest na Twoich zasadach – oglądasz, cofasz, przewijasz, nagrywasz – używasz jak chcesz i kiedy chcesz.

Czy to jeszcze Twój dom, czy może sala kinowa?

Zaczniesz się nad tym zastanawiać, bo jakość obrazu w 4K HDR sprawi, że poczujesz się jak w kinie, na trybunach sportowych, czy na koncercie. Włączasz i przeżywasz bardziej. Jakość 4K to 4 razy więcej szczegółów, a co za tym idzie – 4 razy więcej radości z oglądania! Telewizory 4K wyświetlają czterokrotnie więcej pikseli w stosunku do telewizorów FULL HD.  Dzięki temu zobaczysz obrazy, które zachwycają ostrością, większym kontrastem, a także szerszym spektrum kolorów. W końcu wykorzystasz potencjał swojego telewizora. Od teraz masz telewizor 4K z kanałami 4K. Uwolnij nowy obraz telewizji. Bo dzieje się dopiero z MeeVu!   

Dzięki nowej telewizji w technologii IPTV to Ty decydujesz kiedy i co oglądasz. MeeVu to wolność. MeeVu to ucieczka. MeeVu to odkrywanie. Odbierasz bardziej, widzisz wyraźniej, możesz więcej. Telewizja tak nowoczesna, że może być tylko od ASTA-NET.

Korzyści z posiadania MeeVu jest zdecydowanie więcej. Poznaj je wszystkie i zobacz, dlaczego to telewizja idealna: https://asta-net.pl/meevu