przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Dopełniacz Bezkonkurencyjny - prawdziwy HIT ofertowy od ASTA-NET

wtorek, 27.09.2022
Dopełniacz Bezkonkurencyjny - prawdziwy HIT ofertowy od ASTA-NET
 
Jesień nie musi być szara, zimna i ponura. Wręcz przeciwnie – powinna być pełna kolorów, świetnego nastroju i wprost zaskakiwać nowościami. Zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe po tak pięknym lecie? Nie będziemy owijać w bawełnę - mamy dla Ciebie coś, co sprawi, że ta jesień będzie równie gorąca jak lato. Postaw na #DopełniaczBezkonkurencyjny od ASTA-NET i sprawdź najlepszą ofertę Internetu, Telewizji i Telefonii Komórkowej.


Dopełniacz Bezkonkurencyjny – prawdziwy HIT ofertowy od ASTA-NET#JesieniaraStarterPack

Podobno jesień jest wtedy, kiedy Twoim najlepszym przyjacielem zostaje kocyk. I trudno się z tym nie zgodzić. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie dorzucili czegoś od siebie. Bo oprócz kocyka do grona Twoich ulubieńców dołącza także internet, telewizja i gorąca herbata przy ulubionym serialu. Jesienne wieczory oznaczają jeszcze dłuższe oglądanie, namiętne granie i ze swoją paczką na telefonie rozmawianie. Do tego wszystkiego potrzebny jest Ci: superszybki światłowód symetryczny, wyraźnie wyraźny obraz w 4K i rozmowy – BEZ LIMITU. To prawdziwy #MustHave dla każdej Jesieniary – i nie tylko!


HALO! My tu z najlepszą ofertą!

Czy mówimy, że mamy dla Ciebie internet, dzięki któremu poczujesz się kompletnie kompletny? Być może. Czy sprawimy, że dopełnisz się o szereg przyjemnych korzyści? Jest takie prawdopodobieństwo. Czy jest to oferta, której nie możesz przegapić – zdecydowanie!


Wybierz: SUPERSZYBKI ŚWIATŁOWÓD SYMETRYCZNY, MEEVU - TV W 4K i NAMASTE MOBILE 5G, a zyskasz nie tylko dostęp do najlepszych usług, ale także:
 
  • Namaste Mobile pół roku GRATIS
  • Dostęp do aplikacji MeeVu GO za 0zł 
  • Wi-Fi w cenie
  • Całodobowe wsparcie techniczne
  • Rabat za płatność e-fakturą
Czyż ta jesień nie nabiera barw dzięki takim informacjom? wink
 
To jest ten moment, w którym możesz od razu przejść do naszej zakładki PROMOCJE i skorzystać z promocyjnej oferty.
Wciąż Ci mało? Czytaj dalej!
 

Internet kompletny - symetryk

Wydaje Ci się, że lepszego internetu już mieć nie można?

Masz rację. Wydaje Ci się.

Świetna wiadomość jest taka, że dajemy Ci powód, aby odświeżyć swoją sieć. Już od teraz: INTERNET SYMETRYCZNY dla wszystkich w ASTA-NET!
Myślisz, dlaczego to takie ważne i po co właściwie potrzebne? Odpowiadamy - światłowód symetryczny zapewnia taką samą prędkość wysyłania i pobierania.

Co to oznacza w praktyce? Możesz bez problemu przesyłać wiele dużych plików (bardzo przydatne podczas pracy zdalnej), możesz grać bez lagów i wysokiego pingu (wszyscy gamerzy docenią), możesz wrzucać zdjęcia i filmy do sieci z super prędkością (marzenie internetowych twórców).


ASTA-NET ogłasza koniec ery pasywnego przeglądania internetu!

To czas na aktywne dzielenie się treściami w sieci. Zachęcamy do tego, aby współtworzyć internet. Z łączem symetrycznym to bułka z masłem.
Warto mieć wszystko w jednym miejscu. Łatwiej kontrolować usługi u jednego dostawcy. Oszczędzasz czas na poszukiwania najlepszej oferty (bo masz ją w ASTA-NET), ale OSZCZĘDZASZ także PIENIĄDZE - im wyższy pakiet wybierzesz, tym więcej miesięcy w promocji zyskasz!


ASTA-NET Twój miejscownik najlepszej oferty.