przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Internet światłowodowy, telewizja 4K - Manowo

Dla mieszkańców Manowa i okolic firma ASTA-NET przygotowała szeroką ofertę usług telekomunikacyjnych. Internet światłowodowy, najwyższej jakości telewizja 4K MeeVu, a może dwupak - sprawdź, jak atrakcyjne pakiety proponujemy!

Telewizja 4K MeeVu + Światłowód

Przedstawiamy połączenie dwóch najnowocześniejszych rozwiązań dla miłośników najwyższej jakości telewizji oraz superszybkiego internetu. Dzięki proponowanej ultrawizji 4K MeeVu możesz oglądać ulubione programy, filmy, czy seriale o najlepszej ostrości, która gwarantuje doskonałą rozrywkę. Funkcjonalność naszego nowoczesnego dekodera jest nieograniczona - możesz zatrzymywać, cofać, przewijać i nagrywać to co oglądasz, a dzięki połączeniu z internetem światłowodowym o nieograniczonym transferze i najszybszej prędkości pobierania, ulubioną rozrywką możesz cieszyć się także na każdym z posiadanych urządzeń: telewizorze, tablecie, komputerze, czy smartfonie.

Sprawdź i przekonaj się sam, że w ASTA-NET mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać potencjał swojego sprzętu.

Zamów ultrawizję w 4K

Szybki internet światłowodowy

Doskonale znamy potrzeby naszych klientów, którzy poszukują najnowocześniejszych rozwiązań. Dlatego proponujemy ofertę szybkiego internetu światłowodowego, który pozwoli na komfortowe korzystanie z sieci każdego dnia, o każdej porze. Stabilne łącze, nowoczesne technologie, nieograniczony transfer oraz najszybszą prędkość pobierania masz na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z dodatkowych opcji, które zapewnią Ci domową sieć Wi-Fi lub ochronę komputera na najwyższym poziomie.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb.

Sprawdź ofertę

Szybki internet światłowodowy i telewizja 4K na dowolnym urządzeniu jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że sprawdzisz ofertę i wybierzesz pakiet, który najlepiej spełni Twoje potrzeby i oczekiwania. Wśród rozwiązań proponujemy zarówno nielimitowany internet, który nie zacina się podczas ulubionego seansu we dwoje, a także pakiety idealne dla rodzin, które poszukują rozrywki dla każdego z domową siecią Wi-Fi, która nie zawiedzie podczas ważnego meczu, wyczekiwanego odcinka serialu, czy ulubionej bajki na dobranoc.

Sprawdź także telewizję 4K MeeVu, z której możesz korzystać na każdym urządzeniu. Dzięki najwyższej jakości obrazu gwarantuje doskonałą rozrywkę, a także możliwość nagrywania wybranego przez Ciebie programu.

Sprawdź ofertę

Skontaktuj się z nami!
Konsultanci pracują od pn-pt 8:00 - 18:00.
Pomoc techniczna czynna całą dobę.
67 350 90 00 bok@asta-net.pl Salony sprzedaży Salony sprzedaży
Zamów rozmowę
Zostaw swój numer telefonu.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Pakiety - światłowód, TV w 4K i telefon Namaste Mobile

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie we współczesnym świecie bez dostępu do sieci. To właśnie tam pracujemy, wykonujemy codzienne czynności, a także korzystamy z różnych rozrywek. Ale to nie jedyne medium niezbędne w tych czasach - połącz internet z telewizją oraz telefonem dzięki korzystnym pakietom przygotowanym w naszej ofercie!
Proponujemy dostęp do światłowodu ASTA-NET, a także najbardziej popularnych kanałów TV – wszystko w jak najlepszym abonamencie! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym zakresem usług świadczonych w naszej firmie oraz sprawdzenia czy jesteś w jej zasięgu!

Dostęp do telewizji i internetu z ASTA-NET – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Atrakcyjny koszt abonamentu, różnorodna oferta oraz szybki światłowód skrojony na miarę Twoich potrzeb – to właśnie dlatego warto zdecydować się na pakiet, w skład którego wchodzi telewizja i internet na telefon lub urządzenia stacjonarne od ASTA-NET! Dbamy o to, aby nasze usługi były dostosowane do Twoich oczekiwań, dlatego proponujemy Ci niezwykle intuicyjny system, dzięki któremu sprawdzisz dostępność świadczeń dla Twojej lokalizacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę, umożlwiającą Ci dostęp do sieci z telefonu i komputera, a także możliwość rozrywki przy wielu popularnych kanałach TV!

Z internetem i telewizją od ASTA-NET możesz wszystko! Poznaj możliwości naszych pakietów!

Przygotowanie prezentacji na studia, sprawozdania dla zarządu w firmie, a może oglądanie najnowszego odcinka swojego ulubionego serialu? Bez względu na to, czym jakiej czynności się podejmujesz telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza oferta dla Ciebie! Szybki światłowód, który proponujemy Ci w ramach jednego z wybranych pakietów umożliwi Ci codzienną pracę na najwyższych obrotach, a dostęp do szerokiej listy kanałów TV sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał zastanawiać się nad tym, co obejrzeć w piątkowy wieczór. Oferta telewizja i internet od ASTA-NET to najlepsza usługa na rynku, dzięki której telewizja, internet i telefon będą w zasięgu Twojej ręki w każdym momencie!