przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Ród Smoka tego lata w HBO!

wtorek, 28.06.2022
Ród Smoka tego lata w HBO!

Tego lata w HBO i HBO Max zadebiutuje prequel uwielbianej na całym świecie produkcji, serial HBO „Ród smoka”. Prequel opowiada o rodzie Targaryenów i wydarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami „Gry o Tron”, czyli najpopularniejszego serialu na świecie.

Czy „Ród smoka” ma szansę powtórzyć ogromny sukces pierwowzoru?

 

Gratka dla fanów „Gry o Tron”
 

Premiera „Rodu Smoka” to cudowna wiadomość dla wielbicieli fantastycznego świata stworzonego przez pisarza - George'a R.R. Martina. Scenariusz serialu „Ród smoka” powstał na podstawie cyklu „Ogień i krew” autorstwa Martina. Akcja przeniesie widzów dwa stulecia przed wydarzeniami przedstawionymi w popularnej „Grze o Tron”. Sam autor książek został współtwórcą i producentem wykonawczym serialu „Ród Smoka”.


 

Co zobaczymy w serialu „Ród Smoka”?
 

Nasz powrót do Westeros i innych kontynentów wymyślonych przez George'a R.R. Martina będzie z pewnością będzie niesamowitym widowiskiem, jednak musimy przygotować się na to, że nie zobaczymy znanych i lubianych twarzy z „Gry o tron”. Wydarzenia 200 lat przed pierwowzorem zobaczymy z udziałem zupełnie nowej ekipy aktorskiej.
W rolach głównych wystąpią:

  • Paddy Considine jako król Viserys Targaryen,

 
  • Olivia Cooke jako Alicent Hightower,

 
  • Matt Smith (znany z serialu „The Crown”) jako książę Daemon Targaryen,

 
  • Emma D’Arcy jako księżniczka Rhaenyra Targaryen,

 
  • Steve Toussaint jako lord Corlys Velaryon aka Wąż Morski

 

W „Rodzie Smoka” przyjrzymy się konfliktowi wewnątrz dynastii Targaryenów, czyli Tańcowi Smoków, brutalnej wojny wewnątrz rodu. To właśnie wojna o wpływy i władzę jest głównym elementem serialu rozgrywającego się w Westeros.

„Ród Smoka”, jak sama nazwa wskazuje, zapewni nam mnóstwo scen z majestatycznymi smokami. Sam George R.R. Martin zapowiedział, że w serialu zobaczymy aż 17 różnych smoczych bestii!HBO zaprezentowało także pierwszą zapowiedź nowego serialu:
Kiedy premiera serialu „Ród Smoka”?

 

„Ród Smoka” (House of the Dragon) to 10-odcinkowy serial produkcji HBO, który  zadebiutuje w Polsce w HBO oraz HBO Max już 22 sierpnia 2022 roku.

Wyczekiwane, premierowe odcinki oglądać będziemy mogli w każdy następny poniedziałek od 22 sierpnia w HBO oraz HBO Max. Na platformie HBO Max odcinki będą dostępne o każdej porze dnia. Na platformie dostępne są także inne produkcje HBO osadzone w świecie znanym z „Gry o Tron”, także kulisy powstawania tej niesamowitej produkcji.

 

Kanały HBO oraz platforma HBO Max dostępne w ASTA-NET w paczce premium HBO Film Max!

Sprawdź ofertę na: https://asta-net.pl/meevu