przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Czym jest internet domowy?

czwartek, 09.06.2022
Czym jest internet domowy?

Gry online, seriale i filmy, praca, a także edukacja – wszystko to jest prostsze i przyjemniejsze dzięki odpowiednio dopasowanemu do potrzeb internetowi domowemu.  

Oglądanie ulubionych filmów bez oczekiwania na załadowanie, granie online w gry w najwyższej jakości grafiki, a także wygodna zdalna praca czy nauka z własnego salonu, wszystko to możliwe jest dzięki superszybkiemu internetowi, jaki gwarantuje światłowód. Rozwiązanie to gwarantuje szereg korzyści, w tym prędkość, zasięg oraz atrakcyjną cenę pakietów.  

 

Czym jest internet domowy? 
 

To stałe łącze stacjonarne, z którego możesz korzystać z dowolnego sprzętu w swoim domu, a nawet ogrodzie. Zapewnia doskonałą stabilność połączenia i wszystko, czego potrzebujesz, aby korzystać z sieci na własnych zasadach. Wystarczy dobrać odpowiedni router oraz pakiet danych i można cieszyć się nieograniczonym dostępem do sieci z superszybką prędkością pobierania i wysyłania danych.

Dzięki opcji Wi-Fi możesz połączyć się z siecią w swoim smartfonie, tablecie, laptopie lub komputerze stacjonarnym. Połączenie z siecią możesz wykorzystać także na swoim telewizorze lub konsoli, a także systemach sterujących smart home np. oświetleniem czy nagłośnieniem.  


 

Zalety internetu światłowodowego  
 

Światłowód to innowacyjne rozwiązanie na miarę XXI wieku. W przeciwieństwie do tradycyjnych kabli, został stworzony z przewodu z włókna szklanego i tworzyw sztucznych. Dzięki temu wiązka światła, którą dostarczana jest sieć do Twojego domu, przesuwa się po przewodzie z ogromną prędkością, gwarantując stabilność oraz prędkość łącza szerokopasmowego nawet do 1 Gb/s.  

Z internetem światłowodowym gry zachwycają doskonałą płynnością, strony ładują się znacznie szybciej, a filmy nie zacinają się podczas oglądania. Odpowiednio dobrany router zapewnia także zasięg, aż do kilkudziesięciu metrów, dlatego z sieci możesz korzystać nie tylko w mieszkaniu, ale także na balkonie, czy w ogrodzie.  


 

Korzyści internetu światłowodowego od ASTA-NET 
 

Internet światłowodowy dostępny w ofercie ASTA-NET o prędkości 300 Mb/s, 600 Mb/s do nawet 1 Gb/s zapewnia wysoką jakość połączenia internetowego w niskiej cenie.  

 

Superszybki Światłowód od ASTA-NET to:

                 
Internet światłowodowy doprowadzony bezpośrednio do domu, 
 

                 
Wysoka przepustowość, szybkie przesyłanie i pobieranie danych, 
 

                 
Stabilne łącze niezależne od warunków pogodowych, 
 

                   
Płynny streaming wideo oraz wydajność gier online.  

Więcej szczegółów na temat dostępnych ofert internetu domowego znajdziesz tutaj: https://asta-net.pl/internet