przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Czym jest aplikacja MeeVu GO i jak z niej korzystać?

czwartek, 14.04.2022
Czym jest aplikacja MeeVu GO i jak z niej korzystać?

Wszyscy to znają… nie ma Ciebie w domu, a ważny mecz się już rozpoczął? Wygodniej byłoby Ci oglądać trwający program w łóżku niż przed telewizorem w salonie? Jesteś na wakacjach, ale dzisiaj premiera kolejnego odcinka Twojego ulubionego serialu?

Nie musisz się rozstawać z rozrywką! Twoje problemy rozwiąże teraz jedna aplikacja.
Nic Cię nie ogranicza, a to dzięki aplikacji MeeVu GO od ASTA-NET.
 

Telewizja na smartfonie lub laptopie? Z MeeVu to możliwe
 
Aplikacja MeeVu GO to usługa, która daje dostęp do telewizji MeeVu, czyli kanałów telewizyjnych online na urządzeniach mobilnych lub przeglądarce internetowej, tym samym umożliwia korzystanie z dodatkowych, nowoczesnych funkcji, takich jak przewijanie, cofanie, zatrzymywanie audycji i wiele innych.
 
Dostęp do aplikacji abonent uzyskuje w ramach wykupienia usługi telewizyjnej MeeVu. Co najważniejsze, dla abonentów  pobranie i używanie aplikacji MeeVu GO jest bezpłatne przez cały okres trwania umowy z operatorem.
 

Na jakich urządzeniach działa MeeVu GO?

Aplikacja MeeVu GO dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS, to znaczy, że telewizję MeeVu oglądać możesz na smartfonie, czy tablecie.
Aplikacja to także dostęp do telewizji na laptopie lub komputerze poprzez przeglądarkę internetową po linkiem: https://player.meevu.pl/

Do aplikacji MeeVu GO zalogować można się za pomocą danych do logowania, nazwy użytkownika i hasła, które dostarczy operator usługi.
 

Jakie funkcje dodatkowe działają w aplikacji MeeVu GO?

W aplikacji MeeVu GO abonent ma dostęp do tych samych funkcji, które oferuje telewizja MeeVu. 
Oznacza to, że z aplikacją MeeVu GO masz kontrolę nad Twoją telewizją, dzięki:

Catch Up TV* – cofnij się do przeszłości i oglądaj program TV nawet do 7 dni wstecz!

Timeshift – Serial już leci, a Ciebie nie ma w domu? Spokojnie. Przewiniesz sobie do wybranego momentu. Cofaj, przewijaj, zatrzymuj audycję. Steruj czasem, bo to Ty teraz masz władzę nad telewizją.

Restart TV – Spóźniłeś się na ulubiony program? Oglądaj już rozpoczętą audycję od samego początku, gdy tylko potrzebujesz.

Nagrywanie audycji* – Zlecaj i planuj nagrywanie Twojego ulubionego programu lub audycji z poziomu aplikacji i obejrzyj, kiedy tylko najdzie Cię ochota. Nagrania przechowywane są na zewnętrznym serwerze, a obecnie do dyspozycji do 150 godzin nagrań.

Personalizacja – Usiądź i urządź się po swojemu. Dopasuj telewizję do swoich potrzeb i upodobań dzięki personalizacji, twórz profile użytkowników i dodawaj kanały do list ulubionych.

Wyszukiwarka – Szybko znajdź swój ulubiony film lub serial wpisując tytuł za pomocą wygodnej wyszukiwarki.

Radio – Dostęp do wszystkich stacji radiowych, również tych internetowych.

Multiroom* – Mając usługę multiroom możesz oglądać różne audycje nawet na trzech urządzeniach jednocześnie.

* Dostęp do wybranych funkcji i ich parametrów, takich jak zakres, czas dostępności, długości nagrań, czy ilości urządzeń i jednoczesnych streamów, zależy od posiadanego pakietu telewizji w ASTA-NET, typu dekodera oraz sieci internetu.


Oglądanie telewizji poza siecią operatora

Aplikacja MeeVu GO umożliwia oglądanie telewizji MeeVu online nie tylko w sieci operatora, ale także poza siecią, to znaczy poza miejscem podłączenia dekodera MeeVu BOX. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz oglądać ulubione programy wszędzie, gdzie tylko masz dostęp do internetu na swoim urządzeniu, czy to w autobusie, czy na świeżym powietrzu.
 

Jakie kanały mogę oglądać w aplikacji?

Obecnie aplikacja zapewnia dostęp do ponad 140 kanałów telewizyjnych z poziomu urządzeń mobilnych i przeglądarki internetowej.
Szczegółowy wykaz kanałów dla telewizji MeeVu oraz aplikacji MeeVu GO znajdziesz na stronie : https://asta-net.pl/strefa-abonenta/dokumenty-do-pobrania/wykazy-kanalow
 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jak pobrać aplikację oraz pełną instrukcję korzystania z MeeVu GO możesz obejrzeć na filmiku instruktażowym poniżej:
 

Zabierz MeeVu i… GO! Oglądaj na czym chcesz i gdzie chcesz!