przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Telewizja dla biznesu – jakie korzyści daje przedsiębiorcom?

wtorek, 30.11.2021
Telewizja dla biznesu – jakie korzyści daje przedsiębiorcom?
Każdy, kto prowadzi restaurację, bar czy hotel wie, jak ważna dla biznesu jest telewizja. To dzięki jej obecności wiele osób decyduje się w ogóle skorzystać z oferty danego przedsiębiorstwa. Warto zatem, by znajdowała się w lokalu, może bowiem przynieść spore korzyści.

Telewizja w lokalu gastronomicznym

Odbiorniki TV znajdują się praktycznie w każdym barze czy pubie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: bo przyciągają klientów oraz zachęcają ich do pozostania na miejscu na dłużej, co generuje korzyści dla lokalu. Może na nich być odtwarzana po prostu muzyka, często jednak, gdy tylko zbliżają się mistrzostwa Europy czy świata w piłce nożnej, siatkówce, żużlu albo ekscytujące walki MMA, puszczane są rozgrywki na żywo. Wtedy do baru/pubu/restauracji przychodzą kibice, którzy tworzą w lokalu niesamowitą atmosferę. A każdy dodatkowy kibic to dodatkowe pieniądze dla biznesu. Publiczne odtwarzanie wpływa zatem bezpośrednio na zyski osiągane z prowadzonej działalności.

TV w hotelach

Drugim miejscem, w którym najczęściej odtwarzana jest publicznie telewizja, czyt. odbiór muzyki i programów TV i ma wpływ na osiąganie korzyści majątkowych przez właściciela biznesu, są hotele. Obecność odbiornika może wpływać na decyzje konsumenckie. Nierzadko goście nie decydują się na skorzystanie z usług obiektu noclegowego, jeśli wiedzą, że w pokojach nie będzie TV. To, czy są odbiorniki telewizji, wpływa na podwyższenie standardu pokoi hotelowych oraz uzyskanie wyższej kategorii gwiazdkowej. Opłaty, jakie musi wnieść właściciel, są zdecydowanie niższe niż korzyści, które może osiągnąć. Telewizja zapewnia gościom hotelu relaks, komfort i rozrywkę w trakcie pobytu, co czyni ich bardziej zadowolonymi klientami.

Telewizja dla biznesu od ASTA-NET

W ASTA-NET mamy interesującą propozycję dla biznesu, zwłaszcza branży HoReCa. Przygotowaliśmy ciekawe pakiety dla wszystkich, którzy udostępniają telewizję szerszej grupie odbiorców. Korzystając z naszych usług przedsiębiorca zyskuje dostęp do bogatej oferty programowej oraz kompleksową obsługę dedykowanych ekspertów.

W ofercie ASTA-NET właściciele lokali gastronomicznych znajdą pakiety Lokal Start lub Lokal Optymalny. Są one przystosowane do zróżnicowanych potrzeb, mają bowiem kanały muzyczne, sportowe, informacyjne czy ogólnotematyczne.

Dla hoteli również przygotowaliśmy ciekawą ofertę - aż 50 kanałów dla gości. Do wyboru pakiet Hotel Start lub Hotel Optymalny, w którym znajdują się także kanały w jakości 4K! Oferujemy ponadto możliwość wyboru dodatkowych pakietów tematycznych, takich jak Lifestyle, Canal+ Prestige czy TV Republika. Dajemy hotelom także możliwość stworzenia własnego kanału promocyjnego – kanału dedykowanego – na którym pokazywane mogą być własne przekazy reklamowe hotelu.

Telewizja od ASTA-NET to także oferta dla klienta biznesowego, który potrzebuje TV w swoim własnym biurze. Zamawiając ją, przedsiębiorca zyskuje pewność, że będzie na bieżąco z najnowszymi informacjami sportowymi, publicystyką i wiadomościami ze świata biznesu, dzięki kanałom dobranym stricte do jego potrzeb.

Przenieś swoją firmę do ASTA-NET i przekonaj się, ile naprawde możesz osiągnąć! Sprawdź stronę internetową dla klientów biznesowych na https://biznes.asta-net.pl/
Zamów usługę telewizji dla biznesu w ASTA-NET, korzystaj z najwyższych standardów i zapewnij swoim klientom dostęp do najciekawszych treści.