przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Internet symetryczny dla biznesu - bezpieczne i niezawodne połączenie w obie strony

wtorek, 18.05.2021
Internet symetryczny dla biznesu - bezpieczne i niezawodne połączenie w obie strony

Oczekiwania klientów stale rosną. Wymaga to od firmy ciągłych inwestycji w rozwój, szczególnie technologiczny. Kluczowym czynnikiem rozwoju biznesu jest dzisiaj szybkie łącze internetowe, którym dysponuje firma. Sprostać wymaganiom szybkiego i niezwodnego łącza niezbędnego w biznesie może tylko internet symetryczny (SDI).

Wykorzystaj połączenie symetryczne w swojej firmie 

Jeśli prowadzisz placówkę edukacyjną, bankową, pracujesz w branży IT lub branży kreatywnej w internecie  to rozwiązanie jest dedykowane właśnie Tobie. Usługa zapewnia stabilność i komfort pracy nie tylko w zakresie pobieranych danych, ale też wysyłanych. Dzięki naszemu rozwiązaniu wysyłanie dużych wiadomości czy plików do chmury nie będzie już stanowiło wyzwania. Korzystaj z maksymalnego transferu danych, nawet w godzinach szczytu oraz tej samej symetrycznej przepustowości od 100 Mb do 1 Gb.

Co zyskujesz?

  • Stały adres IP lub pulę adresów do swobodnego wykorzystania.

  • Brak ograniczeń oraz równą prędkość pobierania i wysyłania danych.

  • Stały i bezpieczny przepływ plików.

  • Szybki przesył dużych plików w obie strony.

  • Bezawaryjną pracę internetu symetrycznego

  • Całodobową pomoc techniczną SLA, która jest gotowa rozwiązywać każdy problem.

Zamów usługę internetu symetrycznego

W ASTA-NET wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku, oferując usługę internetu symetrycznego dla biznesu. Jeśli w trakcie trwania umowy Twoje potrzeby się zmienią, to zwiększymy przepustowość łącza internetowego, z którego korzystasz np. z 200Mb/s na 500Mb/s. Szybko i sprawnie. Umów się na indywidualną rozmowę z naszym dedykowanym sprzedawcą, wyślij wiadomość na: biznes@asta-net.pl. Dobierzemy usługę perfekcyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Zainwestuj w internet symetryczny to najlepsze rozwiązanie dla wymagających użytkowników lub przedsiębiorstw, których praca zależna jest od sprawnego działania sieci.