przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Oglądaj gorące premiery i nowości w HBO

środa, 05.05.2021
Oglądaj gorące premiery i nowości w HBO

Oglądamy i selekcjonujemy specjalnie dla Ciebie najlepsze produkcje, które warto zobaczyć. Wieczór z popcornem i dobrym filmem lub serialem to najlepsza opcja na relaks. Proponujemy dziś tytuły, które nie tylko poprawią humor, ale i wciągną w świat, zupełnie nam nieznany. Jeśli mamy do wyboru zmaganie się z trudami codzienności i oglądanie inspirujących, odważnych bohaterów i ich walkę z rzeczywistością, wybieramy to drugie. Poniżej nasze propozycje do obejrzenia w tym miesiącu:


Mulan – premiera 9 maja 20:10

Remake amerykańskiego animowanego filmu przygodowego w reżyserii Niki Caro.
Nieustraszona młoda kobieta Mulan z miłości do swojej rodziny i kraju ryzykuje wszystkim, co ma, aby stać się jednym z największych wojowników, jakiego widziały Chiny.

Mare z Easttown – HBO GO

Nowy serial kryminalny HBO w reżyserii Brada Ingelsby'ego.
Serial opowiada o Mare Sheehan, policjantce z małego miasteczka w Pensylwanii. Mare właśnie prowadzi dochodzenie w sprawie miejscowego morderstwa, mierząc się jednocześnie z rozpadającym się na kawałki jej własnym życiem. W tytułową rolę wciela się wielokrotnie nagradzana Kate Winslet.

 

Rocky  –  wszystkie części kultowej produkcji w HBO GO

Najsławniejszy pięściarz świata powraca w HBO GO.
Rocky Balboa spełniony człowiek, który w boksie osiągnął wszystko, czego pragnął, a wciąż zmaga się z przeszkodami rzucanymi mu pod nogi przez przewrotny los. Jego życie nieustannie się zmienia, ale Rocky pozostaje ten sam.

Dziewczyna z doświadczeniem –  HBO GO

W trzecim sezonie Londyn wita nowe dziewczyny z doświadczeniem. 
Produkcja  skupia się na relacjach między kobietami do towarzystwa a ich klientami, którym zapewniają one znacznie więcej niż tylko seks. Tym razem historia jest osadzona w realiach Londynu i wielkiego świata branży technologicznej. W roli głównej się Julia Goldani Telles.

Wonder Woman 1984 – 30 maja 20:10

Film Warner Bros. Pictures z Gal Gadot w roli głównej.
W filmie Wonder Woman 1984 losy świata ponownie wiszą na włosku i tylko Wonder Woman może go uratować. Nadszedł czas, kiedy Diana będzie musiała wyjść z ukrycia i wykorzystać całą swoją mądrość, siłę oraz odwagę, aby ocalić ludzi przed światem, który sami sobie stworzyli.
 

Włącz HBO Film GO w pakiecie premium w ASTA-NET

W  ofercie ASTA-NET znajdziesz dwa Pakiety Premium: HBO Solo i HBO Film Go, które zapewnią Ci rozrywkę każdego dnia. HBO Solo to najnowsze hollywoodzkie produkcje, wielokrotnie nagradzane i doceniane przez widzów. Premiery i nowe tytuły pojawiają się codziennie. Oglądaj w najwyższej jakości HD 3 kanały premium HBO, HBO 2, HBO 3.

Dla miłośników nieograniczonego dostępu do biblioteki filmów i seriali przygotowaliśmy HBO Film Go, w którym znajdziesz pakiet trzech kanałów HBO i HBO GO. Oglądaj ulubione produkcje przez całą dobę nawet na pięciu urządzeniach, na dwóch jednocześnie w jednym abonamencie. Planujesz dłuższą podróż i wiesz, że będziesz mieć ograniczony dostęp do internetu, a chcesz oglądać ulubiony serial offline? HBO Go możesz pobrać i oglądać ulubione tytuły bez dostępu do internetu, opcja dostępna na urządzeniach z system Android i IOS

Z Telewizją cyfrową ASTA-NET nie ma ograniczeń. W ramach pakietu abonenci otrzymują internet światłowodowy oraz telewizję cyfrową. Jeden rachunek to wygoda i oszczędność. Zamów dwupak od ASTA-NET, bo to się opłaca! W ofercie premium najlepszym rozwiązaniem jest pakiet HBO + HBO GO, w którym znajdziesz selekcję najlepszych seriali – setki tytułów, tysiące odcinków i filmów prosto z kina. Tyle korzyści w tak okazyjnej cenie. Modnie, wygodnie i komfortowo. Zamów pakiet premium już dziś!