przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

System mesh – internet w całym domu

czwartek, 08.04.2021
System mesh – internet w całym domu

Jeszcze kilka lat temu korzystaliśmy głównie z połączeń kablowych, obecnie to przez Wi-Fi łączymy się z większością urządzeń. Co ważne, tych urządzeń nieustannie przybywa: telefony, tablety, laptopy, telewizor – dziś wykorzystywany często do platform streamingowych. Jeśli masz duże mieszkanie lub dom, dobrze wiesz, że nawet najlepiej ustawiony router nie obsłuży wszystkich zakamarków, zachowując odpowiednią prędkość transferu. Przeczytaj, jak działa system mesh, który powiększy zasięg domowego internetu, a Ty odczujesz komfort użytkowania na wielu urządzeniach jednocześnie.

 
Wzmacniacze sygnału to już przeszłość


System mesh to najwygodniejszy sposób na domową sieć. Zdecydowanie lepszy od repeaterów i extenderów, czyli wzmacniaczy sygnału, pomimo że pełni podobną funkcję. Ponieważ przy zastosowaniu tego rozwiązania zwiększamy zasięg sieci, poprzez dokładanie kolejnych routerów, a nie wzmacniaczy. Urządzenia tworzą kilka sieci WLAN, które łączą się w jedną wspólną sieć, inaczej niż w przypadku standardowych routerów. Ponadto system stworzony z wielu routerów może objąć zasięgiem dużo większą powierzchnię. Odpowiednie umieszczenie tych urządzeń w kluczowych punktach dużego domu, apartamentu lub firmy zapewnia płynny roaming. Każdy element tworzący sieć Wi-Fi HotSpot jest routerem. Urządzenia łączą się między sobą, a nie tylko z centralnym urządzeniem. Dlatego nawet przy awarii jednego z routerów, sieć pozostaje aktywna, użytkownik nie traci dostępu do internetu.

 
Zasięgnij komfortu w całym domu


Jedna spójna łatwa w zarządzaniu sieć domowa dostępna jest w ASTA-NET w ramach usługi Wi-Fi HomeSpot. Umożliwia to odpowiednia konfiguracja oraz najwyższej klasy urządzenia, dzięki którym zasięg internetu dociera do wszystkich pomieszczeń. Liczba urządzeń jest odpowiednio dopasowana do potrzeb użytkowników oraz zajmowanej powierzchni. Wi-Fi HomeSpot dostępna jest wraz z usługą internetu. W ofercie znajdziesz cztery prędkości internetu szerokopasmowego do wyboru 100Mb/s, 300Mb/s, 600Mb/s oraz 1Gb/s. Internet światłowodowy ASTA-NET gwarantuje wysoką prędkość pobierania oraz wysyłania danych, oraz łącze, które wyróżnia stabilność sygnału.
Zamów Wi-Fi HomeSpot oraz internet światłowodowy poprzez formularz kontaktowy https://asta-net.pl/wifi-homespot, oraz w salonach sprzedaży lub u przedstawicieli handlowych. Masz więcej pytań o Wi-Fi HomeSpot? Zadzwoń 67 350 90 00. Zamów i zasięgnij zasięgu z ASTA-NET!