przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Wi-Fi HomeSpot - nowa usługa w ASTA-NET

poniedziałek, 29.03.2021
Wi-Fi HomeSpot - nowa usługa w ASTA-NET
Do coraz większych oczekiwań związanych ze stabilnością połączenia Wi-Fi nie trzeba nikogo przekonywać. Zauważalny trend prowadzi do rozwoju rozwiązań w tym zakresie. Jeśli Twoja przestrzeń domowa lub biurowa wymaga rozszerzenia zasięgu bezprzewodowego internetu, koniecznie przeczytaj o nowej usłudze Wi-Fi HomeSpot. Rozwiąże ona Twoje problemy z brakiem zasięgu, a codzienność stanie się znacznie przyjemniejsza.
 

Przepis na zasięg w całym domu

Wi-Fi HomeSpot wykorzystuje technologię mesh, która pozwala na płynne działanie internetu w dużym mieszkaniu lub domu. W ramach usługi oferujemy co najmniej dwa, najwyższej jakości urządzenia: router i repeater, które tworzą system mesh i umożliwiają niezakłócone korzystanie z internetu, w każdym zakamarku domu. Dzięki rozwiązaniom szytym na miarę i odpowiedniemu dopasowaniu urządzeń Twoja sieć osiąga dokładnie takie rozmiary, jakich potrzebujesz. Od teraz nie ograniczają Cię grube ściany i duży metraż, ponieważ ASTA-NET zapewnia opiekę technika oraz konfigurację Twojej sieci, dzięki czemu odczujesz jeszcze większą wygodę użytkowania.
 

Jak działa Wi-Fi HomeSpot?

W technologii mesh wykorzystywanej przez usługę Wi-Fi HomeSpot sygnał jest odpowiednio zarządzany i dostarczany do wszystkich urządzeń w domu w najefektywniejszy sposób. Dzięki temu wielu użytkowników może połączyć się z siecią Wi-Fi w tym samym czasie, bez spowolnienia sieci. Umożliwia to priorytet łączenia się z najlepszym sygnałem. Wszystkie urządzenia tworzą wspólną sieć i nieustannie z sobą współpracują, a sieć jest zarządzana z punktu centralnego. Routery wykorzystywane w systemie mesh używają dwóch częstotliwości 2.4 GHz i 5 GHz. To daje im przewagę nad routerami, które wykorzystują tylko jedną częstotliwość. Poprzez odpowiednie zarządzanie i gospodarowanie sygnałem, najefektywniej wykorzystują przepustowość sieci.
 
Usługę zamówisz bezpośrednio poprzez formularz kontaktowy https://asta-net.pl/wifi-homespot, a także w salonach sprzedaży, u przedstawicieli handlowych ASTA-NET oraz pod numerem telefonu 67 350 90 00.
Niech moc zasięgu Wi-Fi zawsze będzie z Tobą!