przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

FOX HD – okno otwarte w ASTA-NET przez cały marzec

poniedziałek, 01.03.2021
FOX HD – okno otwarte w ASTA-NET przez cały marzec
Z okazji premiery nowych sezonów seriali w tym 9-1-1 oraz The Walking Dead odkodowujemy dla wszystkich abonentów kanał FOX HD. Wciągające seriale i niesamowite premiery, to po prostu trzeba zobaczyć!
 
The Walking Dead – 10 sezon – premiera 1 marca o 22:00
The Walking Dead to serial opowiadający historię tygodni i miesięcy następujących po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. Szeryf jednego z hrabstw, Rick Grimes, podróżuje wraz z rodziną i garstką ocalałych w bezustannym poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Ciągła presja oraz codzienne zmaganie się z zagrożeniem i śmiercią zbiera krwawe żniwo, popychając wielu ku otchłani najgłębszego ludzkiego okrucieństwa. 
 

9-1-1 – premiera 2 marca o 21:00
Fabuła 9-1-1 dotyczy codziennej pracy jednostek ratunkowych w Los Angeles. Obserwujemy, jaki wpływ dane wydarzenia mają na osoby w centrali, które jako pierwsze odbierają zgłoszenie. A jaki na strażaków i policjantów. Ciekawe jest również to jak stres wynikający z pracy tych trzech grup zawodowych odbija się na ich życiu prywatnym.
Kolejny sezon rozpoczyna się od wielkiej katastrofy, której nikt nie był w stanie przewidzieć. Po tym, jak pęka zapora Jeziora Hollywood, całe miasto zalewa błoto. W wyniku czego ratownicy mają pełne ręce roboty. Poza niezwykłymi przypadkami wszyscy ratownicy będą się zmagać z pandemią – reżimem sanitarnym, izolacją, homeofficem i nauką zdalną.
 
9-1-1 Teksas – 2 sezon, premiera 2 marca o 22:00
9-1-1 Teksas to spin-off serialu 9-1-1, w którym występują między innymi Rob Lowe i Liv Tyler. W fabule śledzimy losy odważnych strażaków. Głównym bohaterem jest Owen Strand, który po atakach z 11 września pomagał w odbudowie jednostki straży pożarnej. Gdy inne wielkie zniszczenie dotyka straż pożarną w Teksasie, Strand wraz ze swoim synem bez wahania wyrusza na pomoc. I choć Owen sprawia wrażenie ważniaka z wielkiego miasta, sam walczy z tajemnicą, którą ukrywa przed światem – taką, która może zakończyć jego życie.
W drugim sezonie załoga Owena Stranda wita nowego członka – kapitan  Vegę. Wraca ona do pracy po odchowaniu swoich ośmioletnich bliźniaczek i w obliczu zamknięcia restauracji jej męża. Owen musi także stawić czoła niespodziewanemu przybyciu swojej byłej żony Gwyneth, która odwiedza Austin i rozbudza dawne uczucia małżeństwa. Oddział ratunkowy musi poradzić sobie z sytuacją, której stolica Teksasu nigdy wcześniej nie spotkała.
 

Chicago Fire – 9 sezon – premiera 3 marca o 21:00
Chicago Fire to amerykański serial akcji opowiadający o życiu strażaków oraz ratowników medycznych pracujących w Chicagowskiej Straży Pożarnej. W kolejnym sezonie „Chicago Fire” poznajemy dalsze losy zespołu Remizy 51. Tworzący jedną wielką rodzinę, strażacy pod wodzą kapitana Matthew Caseya i ratownicy, którymi kieruje porucznik Kelly Severide. Stają przed kolejnymi groźnymi wyzwaniami i ryzykują swoim życiem, żeby zapewnić bezpieczeństwo innym.
 
 
Big Sky – premiera 4 marca o 21:00
Big Sky to nowy serial kryminalny przedstawiający historię porwania dwóch młodych dziewczyn przez seryjnego mordercę. „Big Sky” jest adaptacją powieści C.J. Boxa. Fabuła pierwszego sezonu jest oparta na pierwszej z serii, książce opowiadającej o dochodzeniach prowadzonych przez Cassie Dewell. „Big Sky” to thriller kryminalny o seryjnym mordercy, którego ścigają prywatni detektywi. Na autostradzie w Montanie zostają porwane dwie dziewczyny. Z czasem okazuje się, że zaginionych osób w tej okolicy jest więcej. Trwa walka z czasem, a podczas śledztwa na jaw wychodzą nowe fakty.


Kanał FOX HD dostępny na pozycji 104.

Życzymy miłego odbioru!