przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Dlaczego warto wybrać pakiet internetu z telewizją?

czwartek, 06.08.2020
Dlaczego warto wybrać pakiet internetu z telewizją?
Każdy klient pragnie uzyskać od swojego operatora najlepszą, w pełni dostosowaną do jego potrzeb ofertę w możliwie jak najniższej cenie. W momencie, gdy wybieramy dostawcę Internetu i telewizji, warto przyjrzeć się usługom proponowanych przez firmę telekomunikacyjną w ramach tzw. dwupaku. Co to jest i dlaczego opłaca się skorzystać z takiego pakietu?

Dwupak na miarę nowych czasów

Wielu operatorów na rynku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, wprowadziło do swojej oferty pakiety łączone, dzięki którym, w ramach umowy zawartej z jedną firmą, otrzymujemy zarówno Internet, jak i telewizję cyfrową. Jest to rozwiązanie idealne dla osób pragnących uzyskać w atrakcyjnej cenie dwie usługi. Dwupaki cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów, gdyż dzięki nim mają oni zapewnione błyskawiczne łącze, wygodny i szybki dostęp do sieci oraz setki kanałów TV (ogólnodostępnych i tematycznych), gwarantujących niezapomniane emocje dla każdego użytkownika. 

Pakiet Internetu i telewizji – czy to się opłaca?

Oferta łączona ma bardzo wiele zalet. Takie rozwiązanie jest przede wszystkim korzystniejsze pod względem finansowym. Decydując się na zakup dwupaku możemy liczyć na obniżenie abonamentu o kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt procent. Ale niższe koszty to nie wszystko. Nie da się ukryć, że obecnie liczy się dla wielu z nas również wygoda i brak konieczności opłacania co miesiąc setki rachunków. Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z pakietu "Internet i telewizja w jednym", to automatycznie zmniejszymy liczbę formalności do załatwienia. A mając do wyboru tak atrakcyjne oferty, jakie obecnie dostępne są na rynku, każdy z pewnością znajdzie opcję w pełni odpowiadającą jego potrzebom.

Dwupaki od ASTA-NET

Jeśli interesuje Państwa elastyczna oferta, w ramach której otrzymacie szybkie łącze światłowodowe (nawet do 1 Gb/s), liczne kanały TV w jakości HD oraz dekoder i moduł CAM, to serdecznie zapraszamy do salonów sprzedaży ASTA-NET. Klientom z terenu północnej Wielkopolski możemy zaproponować pakiety Internetu i telewizji w wersji podstawowej lub premium w atrakcyjnych cenach. Każdy dwupak można rozszerzyć o opcje dodatkowe, jak np. usługę multiroom czy wi-fi.