przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

FOX zmienia się w FX: Co nowego czeka nas w listopadzie?

poniedziałek, 06.11.2023
FOX zmienia się w FX: Co nowego czeka nas w listopadzie?
Kanał FOX, który przez lata dostarczał nam ulubione seriale i emocjonujące produkcje, zmieni się od 7 listopada w FX, a FOX Comedy w FX Comedy. To wydarzenie otwiera drzwi do nowego rozdziału w historii tego kanału i przynosi ze sobą fascynujące propozycje programowe na cały listopad. Oto przegląd tych nowości:

LISTOPADOWE PREMIERY NA KANALE FX


"Agentka McCall", sezon 3
Premiera: PONIEDZIAŁEK 13 listopada o GODZINIE 21:05
 
Queen Latifah wraca jako nieustraszona Robyn McCall, samotna matka o tajemniczej przeszłości. W trzecim sezonie granica między jej pracą a życiem prywatnym staje się jeszcze bardziej zamglona, a odkrycie jej tajemniczej kariery przez rodzinę niesie ze sobą nowe wyzwania.


"Agenci NCIS: Hawaje", sezon 2
Premiera: PONIEDZIAŁEK 13 listopada o GODZINIE 20:10

Przyjrzyj się agentom specjalnym Jane Tennant i jej zespołowi, którzy tym razem rozwiązują przestępstwa związane z personelem wojskowym na malowniczych Hawajach. Akcja i intrygi gwarantowane!


"Genialna Morgane", sezon 3
Premiera: ŚRODA 15 listopada o GODZINIE 22:00

Morgane, genialna intrygantka, musi zmierzyć się z rodziną i ojcem, który próbuje wrócić do jej życia. Sezon trzeci obiecuje więcej zagadek, intryg i znakomitej rozrywki.
 

"Will Trent", sezon 1
Premiera: CZWARTEK 16 listopada o GODZINIE 22:00


Serial opowiada historię agenta specjalnego Willa Trenta na podstawie bestsellerowej serii autorstwa Karin Slaughter.  Jego niezwykła droga od opuszczonego dziecka do zdeterminowanego mężczyzny, który staje w obronie innych, przynosi ze sobą emocje i napięcie.
 
LISTOPADOWE NIEDZIELE Z „PIRATAMI Z KARAIBÓW”
 
Piraci z Karaibów to kultowa seria filmów, która zdobyła serca widzów na całym świecie dzięki niezapomnianemu kapitanowi Jackowi Sparrowowi, odważnym przygodom morskim i niezwykłej mieszance akcji i humoru. W listopadzie na kanale FX będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w maratonie filmowym z udziałem kapitana Sparrowa i jego załogi.


"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" (Niedziela 5 listopada, GODZINA 20:00)
"Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" (Niedziela 12 listopada, GODZINA 20:00)
 

LISTOPAD NA KANALE FX COMEDY
"Co robimy w ukryciu", sezon 4
Premiera: PIĄTEK 24 listopada od GODZINY 21:00, na kanale FX Comedy


Nandor, Laszlo, Nadja i Colin Robinson powracają w czwartym sezonie swoich niecodziennych przygód na kanale FX Comedy. Wampiry w nowoczesnym świecie zapewniają doskonałą dawkę humoru i zabawy.
 
Listopad przynosi nam nie tylko spektakularne premiery, ale także wiele innych programów, które zdobywają serca widzów. To naprawdę obiecujący start dla nowego kanału FX, który zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie. Od wciągających serii kryminalnych i intryg, przez komedie pełne humoru, po fascynujące dokumentalne produkcje, FX oferuje rozrywkę na różne gusta. Warto być przygotowanym na dawkę emocji w listopadzie, bo nowy kanał FX obiecuje dostarczyć je w niezwykły sposób.