przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Okno otwarte TVN Style

poniedziałek, 16.10.2023
Okno otwarte TVN Style

Fascynujące programy, intrygujący goście oraz ulubione cykle. To wszystko dla Ciebie w oknie otwartym TVN Style (pozycja 600).
ROGALSKA SHOW! To program, który nie raz Was zaskoczy, bo jeśli wydaje Wam się, że dobrze znacie wszystkie polskie gwiazdy, to macie rację... Wydaje Wam się!W każdym odcinku „Ślubu last minute” poznamy parę, która chce wziąć lub odnowić ślub i ma na to określony budżet. Uroczystość zorganizuje ta para wedding plannerów, której koncepcja bardziej przypadnie do gustu bohaterom programu. Prowadzącą -  tym razem dosłownie, bo siedząc za kierownicą Agata Młynarska, zaprasza do swojej Taksówki na rozmowy.Życie zaczyna się po 60-tce. Czy emerytura to szydełko, wyglądanie przez okno i godziny przy radioodbiorniku…? Tak… ale tylko jeśli tego chcesz!

Okno otwarte TVN Style dla klientów ASTA-NET. Odkryj Nową Ramówkę!

Specjalnie dla Klientów ASTA-NET okno otwarte na TVN Style, prezentujące zupełnie nową ramówkę pełną fascynujących programów i intrygujących gości. To niezwykła okazja do odkrycia ulubionych cykli i śledzenia najnowszych produkcji.

Okno otwarte TVN Style jest dostępne dla wszystkich Klientów ASTA-NET, i to aż do końca listopada! Nie przegap tej wyjątkowej okazji i ciesz się bogatą ofertą rozrywkową, która została przygotowana specjalnie dla Ciebie. Odkrywaj nowe programy, relaksuj się z ulubionymi cyklami i zanurz się w fascynującym świecie.