przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Internet do konsoli do gier - Dlaczego światłowód jest najlepszy?

środa, 31.05.2023
Internet do konsoli do gier - Dlaczego światłowód jest najlepszy?
Konsole do gier to często domowe centrum rozrywki. Liczba graczy na konsolach z każdym rokiem rośnie wśród dzieci jak i dorosłych. Do konsol najlepiej sprawdza się internet światłowodowy, który zapewnia wiele korzyści. To szybkie i niezawodne połączenie daje graczom niezbędną przewagę i doskonałe doświadczenie. Światłowód umożliwia szybkie pobieranie gier ze sklepów online, więc gracze mogą zagrać w najnowsze tytuły jeszcze w dniu premiery! Bez długiego oczekiwania na pobranie nawet tych największych tytułów ważących czasem do 80 GB. Co więcej, internet światłowodowy zapewnia płynną i bezproblemową rozgrywkę online w takich grach jak "Call of Duty", "Fortnite" czy "Apex Legends", gdzie niski ping i brak lagów są kluczowe dla rozgrywki.
Największe tytuły pędzą na Twojej konsoli! 

Przede wszystkim, internet światłowodowy oferuje niezwykłą prędkość transferu danych, co jest nieocenione dla graczy online, ale też miłośników gier jednoosobowych. W przypadku konsol, takich jak PlayStation 5, Xbox Series X i Nintendo Switch, internet światłowodowy umożliwia szybkie pobieranie gier ze sklepów online ( PlayStation Store, Xbox Store czy Nintendo eShop ) lub korzystanie z takich opcji jak PlayStation Plus czy Game Pass. Gracze mogą w mgnieniu oka rozpocząć przygodę z najnowszymi tytułami, jak: "Star Wars Jedi: Ocalały", "Dziedzictwo Hogwartu", "Diablo IV”, „Marvel's Spider-Man: Miles Morales”, "The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom", „Mortal Kombat 1”, a już wkrótce „Assassin’s Creed: Mirage” zapowiedziane na PlayStation Showcase 2023.

Opóźnienia? Nie u mnie! wink

Nie ma nic bardziej frustrującego niż utrata połączenia w trakcie emocjonującej rozgrywki. Stabilne połączenie to największa zaleta dla graczy, zwłaszcza tych grających online i jednocześnie rozmawiających ze swoim zespołem. Światłowód zapewnia niezawodne połączenie, dzięki czemu konsolowcy mogą skupić się na grze w ulubiony tytuł.

Kolejną zaletą internetu światłowodowego podłączonego do konsoli jest niska latencja, kluczowa zarówno dla gier jednoosobowych, jak i online. Gracze mogą cieszyć się płynną i responsywną rozgrywką bez żadnych opóźnień. W grach wieloosobowych każda milisekunda ma ogromne znaczenie, a niska latencja zapewnia uczucie pełnej kontroli nad postacią. To pozwala graczom wykorzystać swoje umiejętności na maksimum i gwarantuje znakomitą jakość gry.
Czas na streaming i gry w chmurze? Nie ma problemu! yes

Dodatkowo, korzystanie z internetu światłowodowego na konsoli daje możliwość wykorzystania innych funkcji i usług online bez przeszkód. Gracze mogą bezproblemowo streamować swoje rozgrywki, dzielić się doświadczeniem z innymi graczami na żywo. Szybkie połączenie światłowodowe umożliwia także korzystanie z usług strumieniowania gier, gdzie cała rozgrywka odbywa się w chmurze, co eliminuje konieczność pobierania i instalacji gier na urządzeniu. Stabilny internet światłowodowy zagwarantuje też nieprzerwane połączenie głosowe ze znajomymi i teammate’ami w trakcie wspólnej gry.


Konsola = Światłowód! Jaką prędkość wybrać?

Wiemy już, że internet światłowodowy jest idealny do konsoli do gier, ale jaka prędkość będzie najlepsza? Zdecydowanie superszybka prędkość do 1 Gb/s to najlepszy wybór, ale prędkości takie jak 300, 600 czy 700 Mb/s również powinny spełniać oczekiwania graczy konsolowych. Wszystkie te prędkości i światłowód dostępne w ASTA-NET!


Masz już konsolę lub planujesz jej zakup?
Zdecyduj się na ŚWIATŁOWÓD od ASTA-NET! Przejdź na https://asta-net.pl/internet i sprawdź, czy jesteś w zasięgu.