przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Bawią i uczą - Najlepsze kanały dziecięce dla Twojej pociechy!

piątek, 18.11.2022
Bawią i uczą - Najlepsze kanały dziecięce dla Twojej pociechy!
Dobrze wiemy, że dzieci uwielbiają animacje i zabawę, ale wiemy też, że swoim pociechom chcesz zapewnić rozrywkę, podczas której będą się uczyć, rozwijać i odkrywać nowe zainteresowania, a niewinne produkcje dla dzieci pobudzą ich kreatywność i chęć poznawania świata.
 
Czemu rodzice szukają „mądrych” produkcji?
 
Czasami rodzice lubią oglądać  telewizję ze swoimi maluchami, jednak wtedy często zaczynają sobie zdawać sprawę, że dany serial nie ma mądrego przekazu, a przecież w tym samym czasie dziecko mogłoby obejrzeć świetną produkcję, która da wiele radości, ale jednocześnie wpłynie pozytywnie na jego rozwój i interakcje z rówieśnikami.

Istnieją produkcje, gdzie bohaterowie, którzy - tak jak młodzi widzowie - próbują odnaleźć się w otaczającym ich świecie. To świetna okazja dla najmłodszych, aby uczyć się empatii, uprzejmości i tolerancji, ale też nauczyć się rozróżniać dobro od zła. Ciekawy film lub serial sprawi też, że jako rodzic będziesz miał okazję spędzić cudowny czas ze swoim dzieckiem na wspólnym poznawaniu nowych, niesamowitych historii. <3

 
Gdzie oglądać produkcje dla dzieci i młodzieży, które bawią i uczą?

Na jakich kanałach Twoje dziecko może bezpiecznie spędzać czas?
 

Disney Channel - rozrywka dla całej rodziny


Disney Channel to jeden z najchętniej oglądanych kanałów dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Szczególnie lubiany przez ich rodziców. Niezależnie od zainteresowań i stopnia dojrzałości, każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie! Na Disney Channel czekają filmy oraz seriale animowane i live-action dla dzieci i młodzieży, które pobudzają wyobraźnię, pomagają zrozumieć otaczający świat i uczą pozytywnych emocji. Wiele seriali opisuje codzienne życie i perypetie bohaterów, z którymi łatwo jest się utożsamić.Disney Junior - wszystko dla najmłodszych


Disney Junior to kanał skierowany głównie do dzieci w wieku 4-8 lat. Prawdziwe bogactwo seriali dla dzieci, które stworzono tak, by zaciekawiły małych widzów i nie zawierały przemocy. Jako rodzic będziesz spokojny, że prezentowane treści nie wpłyną negatywnie na rozwój malucha. smiley Większość programów ma charakter edukacyjny. Dzieci bawią się i uczą, a razem z bohaterami mogą śpiewać i tańczyć. Animacje Disney Junior rozwijają wyobraźnię, zabierając dzieci w świat magii.
W Disney Junior dzieciaki poznają superbohaterów, jak w serialu "Pidżamersi", gdzie grupka dzieciaków, za sprawą supermocy staje się drużyną walczącą z przestępcami i rozwiązującą zagadki. Serial pokazuje walkę dobra ze złem w sposób przystępny dla małego widza oraz uczy współpracy. W ramówce też serial "Elena z Avaloru", czyli podróż do egzotycznego kraju, a jednocześnie nauka tolerancji i pobudzanie chęci do poznawania innych kultur.Disney XD - kanał dla młodych odkrywców


Disney XD to kanał przede wszystkim kierowany do chłopców w wieku szkolnym (około 7-14 lat). Propozycje Disney XD, czyli przede wszystkim live action i seriale animowane, rozwijają kreatywność i chęć poznawania świata, a także uczą empatii i pokazują siłę przyjaźni.
 
Młody widz znajdzie tu między innymi programy o tematyce sportu, podróżach, seriale akcji i science fiction. To świetny wybór dla miłośników świata Marvela czy Gwiezdnych wojen. Seriale animowane takie jak "Płazowyż" czy "Sowi dom" opowiedzą o grupkach przyjaciół, które stawiają czoła najróżniejszym przygodom. Programy pokazują, jak radzić sobie w różnych sytuacjach również w codziennym życiu.

Płazowyż


Hity Disneya – znane i oglądane przez wszystkich produkcje

Dzieci doskonale znają produkcje Disneya z ostatnich lat - na tym właśnie polega magia tej marki. <3 Bohaterowie, którzy towarzyszyli w dzieciństwie rodzicom, stają się przyjaciółmi ich dzieci. Na produkcjach Disneya wychowały się całe pokolenia. A może by tak zamienić się rolami?

Niech to dziecko zaprowadzi cię do swojego świata! Wspólne oglądanie Disney Junior zabierze cię do krainy wspomnień. Razem z dzieckiem przeżyj historie prosto ze świata znanych Ci już produkcji – Myszki Miki czy Króla Lwa. Towarzysz swojemu dziecku podczas oglądania Disney XD i patrz, jak wspólnie z Fineaszem i Ferbem staje się młodym wynalazcą. A może postanowi zostać superbohaterem? Gdy włączysz Disney Channel przywitają was serialowe adaptacje perypetii dobrze znanych postaci – "Miracoulus: Biedronka i Czarny Kot", "Ulica Dalmatyńczyków 101" czy "Zaplątani: serial". A gdy dosiądzie się do was nastolatek, nie przegapcie filmów i seriali live-action, np. "Znajdź mnie w Paryżu".
 

Najchętniej oglądane programy Disneya

Co wybrać z oferty kanałów Disneya? Poniżej znajdziesz kilka propozycji.


•             Miraculous: Biedronka i Czarny Kot
•             Znajdź mnie w Paryżu
•             Penny z M.A.R.Sa
•             Rodzinka od środka       
•             Raven na chacie
•             Obóz Kikiwaka
•             Ale obciach


Oglądaj Disney Channel w ASTA-NET na pozycji 308. Kanał dostępny w pakiecie TV – Optymalny.•             Bluey
•             Pidżamersi
•             Vampirina
•             Elena z Avaloru 
•             T.O.T.S - Totalnie Odlotowy Transport Słodziaków
•             Klub przyjaciół Myszki Miki
•             Spidey i Super-kumple


Oglądaj Disney Junior w ASTA-NET na pozycji 301. Kanał dostępny w pakiecie TV – Optymalny.•             Płazowyż
•             Sowi dom
•             Jedenastka       
•             Kacze opowieści
•             Fineasz i Ferb
•             Avengers

Oglądaj Disney XD w ASTA-NET na pozycji 315. Kanał dostępny w pakiecie dodatkowym - Paczce Dziecięcej.


Najlepsze kanały dziecięce znajdziesz w ofercie ASTA-NET! Wybierz pakiet Optymalny lub Jedyny i dobierz pakiet dodatkowy – Paczka Dziecięca. Skonfiguruj swój ideał w konfiguratorze na stronie: https://asta-net.pl/promocje i zyskajcie wiele radości!