przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Internet symetryczny to znaczy jaki?

wtorek, 11.10.2022
Internet symetryczny to znaczy jaki?
Mówimy stop pasywnemu korzystaniu z sieci!

Pasywne zaglądanie do internetu jest passe!


Teraz każdy może być twórcą! Nadeszła era social mediów, a tym samym twórców internetowych, streamerów, youtuberów, tik-tokerów, bloggerów, podcasterów czy innych użytkowników internetu, którzy dzielą się swoim dobrem z innymi. Udostępnianie treści w internecie nigdy nie było tak proste. Ogranicza nas tylko prędkość i jakość naszego internetu.

Bycie twórcą często wymaga przesłania naprawdę dużych plików i wyjątkowo stabilnego połączenia internetowego. Z łączem symetrycznym to żaden problem.Jaki jest internet, który sprawi, że będziesz kompletny?


Światłowód symetryczny to Twój pomocnik w aktywnym współtworzeniu sieci…
 
  • Udostępniaj innym swoje filmy na YouTube w wysokiej jakości.
  • Dodawaj zdjęcia, rolki, wideo lub całe albumy na Facebooka, Instagrama, Tik Toka i inne platformy.
  • Wysyłaj swoje kreatywne i duże projekty, zanim minie deadline.
  • Streamuj i nawiązuj kontakt ze swoją społecznością bez przerwy.
  • Dziel się swoimi utworami i nagraniami z twoimi fanami.


…Wszystko to z taką samą prędkością wysyłania jak i pobierania!


Jak to jest możliwe?


Taki właśnie jest internet symetryczny. To usługa zapewniająca taką samą prędkości uploadu (wysyłania) jak downloadu (pobierania), co gwarantuje stabilność i komfort użytkowania.

Prędkość pobierania to prędkość, z jaką pobierasz pliki na swoje urządzenie, od niej zależy czas wczytywania się stron internetowych, pobierania plików z internetu czy jakość, w jakiej możesz odtwarzać filmy na platformach streamingowych. Prędkość wysyłania danych jest ważna przy publikowaniu i wysyłaniu materiałów wideo oraz dużych plików do internetu czy połączeniach online i wymiany danych.


Dla kogo stworzony jest internet symetryczny?


Internet symetryczny sprawdzi się przede wszystkim dla osób pracujących z domu, designerów, twórców internetowych, ale także dla osób, które po prostu stawiają na najwyższą jakość i chcą cieszyć się naprawdę stabilną prędkością internetu. Łącze symetryczne będzie kluczową zaletą Twojego internetu w trakcie przesyłania i publikowania dużych plików czy treści, ale z jego korzyści możesz cieszyć się nawet w codziennym surfowaniu po sieci.

Usługa zapewni Ci komfort. Wrzucanie wideo, zdjęć, projektowanie czy streamowanie online będzie znacznie prostsze, a przede wszystkim szybsze.Internet symetryczny w ASTA-NET


Od teraz w ASTA-NET internet symetryczny jako usługa dodatkowa dostępny także dla klientów indywidualnych. Internet symetryczny to opcja, dzięki której prędkość internetu światłowodowego, pobierania i wysyłania jest taka sama. ASTA-NET oferuje łącza symetryczne np. dla prędkości 300 Mb/s, 600 Mb/s.


Sprawdź, czy internet symetryczny od ASTA-NET jest dostępny w Twojej lokalizacji: asta-net.pl/internet