przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Nowość w ofercie ASTA-NET - internet symetryczny i nowe promocje

12.09.2022W ASTA-NET S.A. pojawiły się kolejne zmiany. Operator telekomunikacyjny z północnej Wielkopolski poszerza swoją ofertę, a tym samym proponuje specjalną promocję – Internet Kompletny


 

Od teraz w ASTA-NET internet symetryczny, czyli internet o takiej samej prędkości wysyłania jak prędkości pobierania dostępny także dla klientów indywidualnych. To usługa zapewniająca stabilność i komfort, bo dzięki takiemu rozwiązaniu pobieranie i wysyłanie dużych plików, nauka i praca zdalna czy tworzenie i dzielenie się treściami w internecie, nie stanowi wyzwania dla użytkownika. Internet symetryczny sprawdzi się przede wszystkim dla osób pracujących z domu, twórców internetowych, streamerów, ale także dla osób, które po prostu stawiają na najwyższą jakość i chcą cieszyć się naprawdę stabilną prędkością internetu. 
 

Wraz z łączem symetrycznym ASTA-NET wprowadza nowe promocje.

Oferta Kompletna to pakiet usług telekomunikacyjnych, takich jak telewizja 4K – MeeVu – internet światłowodowy do 1 Gb/s oraz telefonia komórkowa w zasięgu 5G – Namaste Mobile. Wszystko to w wyjątkowej cenie. Operator proponuje pakiet usług telewizji i internetu z możliwością dobrania wybranego abonamentu telefonii komórkowej przez 6 miesięcy w prezencie.
 

Najnowsza oferta ASTA-NET zachęca do wybrania najnowocześniejszej technologii oraz korzystania z pakietu trzech usług u jednego operatora. 
 

Sprzedaż kompletnej oferty ASTA-NET ruszyła już 5 września! 
Więcej o promocji Internet Kompletny na stronie https://internetkompletny.pl/