przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

OSTRY GIGA KONKURS! Wygraj Światłowód + TV w 4K PRZEZ ROK ZA DARMO!

01.07.2022Przez cały lipiec i sierpień w ASTA-NET trwa OSTRY GIGA Konkurs "ROK ZA DARMO"!


Konkurs tylko dla Klientów* ASTA-NET, którzy wykupią pakiet Światłowód + TV MeeVu (w dowolnej konfiguracji, czyli w dowolnej prędkości i pakiecie tv) w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2022.

* W konkursie mogą brać udział wyłącznie Uczestnicy Promocji, tj. Abonenci, którzy w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2022r. zawarli Umowę abonencką/ Aneks do Umowy abonenckiej na pakiet Internet Technologia GPON + Telewizja MeeVu na czas określony 24 miesiące.

 

W ramach konkursu należy wykonać i przesłać swoje zdjęcie w ramach zadania konkursowego:

 "Pokaż, jak korzystasz z usług ASTA-NET"

Zdjęcie konkursowe prosimy wysłać poprzez formularz konkursowy na stronie ASTA-NET pod linkiem: https://konkurs.asta-net.pl/
W formularzu znajduje się także sekcja, w której można załączyć jeden plik o rozmiarze max. 8 MB. (czyli zdjęcie konkursowe).Swoje zgłoszenia poprzez formularz można wysłać od 1 lipca do 31 sierpnia 2022.
W formularzu należy podać swój numer ID klienta oraz oczywiście dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres email i numer telefonu).

Regulamin Konkursu do pobrania poniżej.


 

Przewidziane nagrody:

I-III miejsce      roczny abonament dla usługi ASTA-NET na pakiet Światłowód + MeeVu (w posiadanej konfiguracji) / aneks do umowy na 12 miesięcy (z wyłączeniem abonamentu Paczek Tematycznych i Pakietów Premium oraz usługi Wi-Fi, Wi-Fi HomeSpot, Multiroom, G DATA oraz telefonii komórkowej Namaste Mobile),

IV i V miejsce   →   maszynka do popcornu o wartości 150zł każda,VI-X miejsce       zestaw gadżetów MeeVu o wartości 50zł każdy.


Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wynikach telefonicznie lub mailem (w zależności od wskazanej formy kontaktu) w terminie do dnia 15 września 2022 roku.
Wybór zwycięskich prac będzie dokonywany na podstawie następujących kryteriów: 

  • zgodność tematyczną, czyli adekwatność odpowiedzi do postawionego pytania,
  • walory estetyczne i artystyczne, 
  • pomysłowość,
  • oryginalność i kreatywność.A Ty jak korzystasz? 
Wyślij fotkę i wygraj OSTRY GIGA Konkurs →  
https://konkurs.asta-net.pl/Zapraszamy do udziału w konkursie, Zespół ASTA-NET

Materiały do pobrania: