przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

HBO MAX w Polsce już 8 marca! Co się zmieni i jak korzystać z nowej usługi?

24.02.2022

HBO Max już 8 marca 2022 roku zastąpi usługę HBO GO.

  • 2 razy więcej godzin rozrywki dostępnych na platformie!
  • Jeszcze więcej najnowszych hitów kinowych, serialowych i niezapomnianych klasyków!
  • Tworzenie do 5 profili z dopasowanymi treściami
  • Możliwość filtrowania treści – szybciej znajdziesz coś dla siebie!
  • Jednoczesne oglądanie na 3 różnych urządzeniach
  • Pobieranie treści, które potem możesz oglądać offline
  • Wspólne oglądanie online! Rozszerzenie do tworzenia i dołączania do wirtualnych pokojów dla jednego seansu.
Jak korzystać z HBO Max.

Jeśli aktualnie posiadasz aktywne konto HBO GO, zostanie ono automatycznie przeniesione do HBO Max, więc nie musisz ponownie rejestrować się do usługi.

Aplikacja HBO Max

Konieczne będzie pobranie nowej aplikacji – HBO Max. Aplikacja HBO GO zostanie wyłączona i zastąpiona aplikacją HBO Max w dniu 8 marca 2022 r.
HBO Max to zupełnie nowa aplikacja, którą należy pobrać z odpowiedniego App Store ( iTunes/Google Play, Samsung Store/ itp.) Aplikacja webowa HBO GO automatycznie przekieruje Cię na HBO Max.
 

Pierwsze logowanie do HBO Max

Do HBO Max możesz zalogować się przy użyciu swoich istniejących danych do logowania do HBO GO (login/adres email i hasło).
Aby zalogować się do HBO Max wejdź na stronę www.hbomax.com/pl/pl lub przejdź do pobranej, nowej aplikacji HBO Max. Postępuj zgodnie z instrukcjami na platformie.
 

Co, jeśli nie pamiętam danych do logowania?

Jeśli zapomniałeś hasła do logowania się do konta HBO, wystarczy podczas próby zalogowania do HBO Max kliknąć w link „Zapomniałem hasła” i postępować zgodnie z instrukcjami.

Jeśli nie pamiętasz swojego loginu/emaila do logowania, a dostęp do usługi wykupiłeś w ramach oferty  ASTA-NET, skontaktuj się z Nami poprzez infolinię pod numerem 67 350 90 00 lub na adres email bok@asta-net.pl.
 

Nie mam wykupionej usługi HBO GO, a chciałbym wykupić dostęp do HBO Max

Jeśli nie posiadasz aktualnie aktywnego konta HBO GO, ale chciałbyś od 8 marca 2022r. mieć dostęp do HBO Max, zapraszamy do zapoznania się z ofertą ASTA-NET na stronie https://asta-net.pl/ lub do kontaktu na infolinię pod numerem 67 350 90 00.