przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Miesiąc z wielkimi kotami – okno otwarte na kanał National Geographic WILD

01.02.2022​​​​​​

Drodzy Klienci,

Informujemy, że od 1 lutego do 28 lutego 2022 trwać będzie okno otwarte na kanał National Geografic WILD. Oznacza to, że kanał zostanie odkodowany dla wszystkich Abonentów ASTA-NET, niezależnie od posiadanego pakietu telewizyjnego.  

Dostępny w telewizji cyfrowej oraz w MeeVu (także w aplikacji MeeVu GO - na urządzeniach mobilnych oraz w przeglądarce). 

 

Oglądaj National Geographic WILD w ASTA-NET na pozycji 415.

 

W lutym na National Geographic WILD trwa cykl "Miesiąc z wielkimi kotami" - jedno z najważniejszych wydarzeń programowych na tym kanale. Każdego roku, kanał poświęca jeden miesiąc by rzucić więcej światła na tajemnice majestatycznych zwierząt - dzikich wielkich kotów. Zobaczymy, jak polują, jak się sobą opiekują, jak walczą o przetrwanie, a co najważniejsze – poznamy problemy, z którymi borykają się w dużej mierze przez nas samych. Widzowie zobaczą tygrysy syberyjskie na dalekim wschodzie, panterę mglistą w tajskiej dżungli, samicę geparda z młodymi w Tanzanii oraz polowanie serwali i karakali.

Zapraszamy na dokumenty przyrodnicze z cyklu "Miesiąc z wielkimi kotami" od 6 lutego w każdą niedzielę od godziny 14:00.

Życzymy miłego odbioru, Zespół ASTA-NET