przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Wyłączenie aplikacji AstaGo. Przejdź na MeeVu GO!

25.11.2021


Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 stycznia 2022 roku Serwis ASTA GO zostanie wyłączony.
Z chwilą rozwiązania umowy w zakresie Usług ASTA GO możliwość zalogowania się do Serwisu ASTA GO z wykorzystaniem Danych Identyfikacyjnych Abonenta ASTA-NET ulegnie zablokowaniu.
 
Pamiętaj, że wyłączenie serwisu ASTA GO nie musi spowodować ograniczenia w oglądaniu telewizji na urządzeniach mobilnych… Od tego masz teraz MeeVu GO! Nowoczesną i jeszcze lepszą aplikację od ASTA-NET, ale pamiętaj, że dostęp do MeeVu GO masz tylko w ofercie z telewizją MeeVu.
 
Ultranowoczesna telewizja MeeVu już dziś może być w Twoich rękach! 
Wyłącz stare. WŁĄCZ NOWE! Weź smartfona w dłoń lub odpal przeglądarkę, włącz aplikację MeeVu GO i oglądaj telewizję na ostro nawet poza domem.
 
Telewizja MeeVu to technologia IPTV, którą oglądać możesz na ekranie telewizora, komputera, czy urządzenia mobilnego w ramach usługi MeeVu GO. Zmieniamy zasady: Teraz to rozrywka czeka na Ciebie nie odwrotnie! Nagrywanie, przewijanie, zatrzymywanie, cofanie… Dzięki MeeVu zyskujesz prawdziwie nowy obraz telewizji! Steruj czasem, planuj nagrywanie ulubionych programów, cofaj i oglądaj od początku trwającą audycję. Urządź telewizję po swojemu, twórz konta i dodawaj wybrane kanały do listy ulubionych. Oglądaj telewizję nawet na trzech urządzeniach jednocześnie, dzięki nowoczesnemu dekoderowi 4K MeeVu BOX. Dzięki aplikacji możesz oglądać nawet do 96 kanałów na swoim urządzeniu w sieci operatora ASTA-NET lub 79 kanałów poza siecią.
 
Pobierz aplikację za darmo i oglądaj telewizję na Twoich zasadach! Zabierz MeeVu i… GO!
Sprawdź telewizję MeeVu na stronie https://asta-net.pl/meevu