przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Nowość w sieci ASTA-NET – platforma MeeVu

04.10.2021ASTA-NET S.A. uruchamia telewizję MeeVu. Spółka z północnej Wielkopolski nieustannie poszerza infrastrukturę światłowodową oraz rozwija ofertę. Tak właśnie narodziła się marka MeeVu - telewizja 4K w technologii IPTV, działająca dzięki internetowi szerokopasmowemu.
 
MeeVu to platforma technologiczna zapewniająca nowoczesne usługi telewizyjne dostępna w sieci ASTA-NET od 4 października 2021r. Dzięki kompaktowemu dekoderowi 4K MeeVu BOX usługa umożliwia oglądanie wszystkich kanałów na ekranie telewizora, komputera, telefonu czy tabletu, nawet na 3 urządzeniach jednocześnie. Telewizja MeeVu pozwala na osiągnięcie obrazu wysokiej jakości 4K, zapewniając przy tym niemal wszystkie dostępne funkcjonalności, jakie oferowane są na rynku dla tej technologii w tym nagrywanie,  możliwość cofania i przewijania, możliwość rozpoczęcia trwającej audycji od początku. Dostępna w ramach oferty aplikacja MeeVu GO umożliwia oglądanie telewizji na urządzeniu mobilnym lub przeglądarce internetowej nawet 148 kanałów.
 
Klienci ASTA-NET będą mogli mieć dostęp łącznie do ponad 240 kanałów w technologii IPTV, w tym kanałów 4K. Telewizja MeeVu w ofercie dostępna będzie w dotychczasowych pakietach: START, OPTYMALNY, JEDYNY. Ceny pakietów pozostały bez zmian. Do usługi można także dobrać opcje dodatkowe oraz paczki tematyczne, według indywidualnych potrzeb klienta. Z usługi telewizyjnej IPTV od ASTA-NET korzystać będą mogli klienci indywidualni, jak i biznesowi, w tym również klienci na obszarach objętych wymaganiami konkursów POPC.
 
Kolejną zaletą MeeVu jest brak konieczności instalacji anten i okablowania. Do odbioru telewizji w technologii IPTV potrzebny jest  nowoczesny dekoder 4K MeeVu BOX, który może połączyć się z MeeVu Pilotem za pomocą Bluetooth, co stanowi dodatkową wygodę użytkowania dla klienta.
 
Telewizja MeeVu jest oparta na połączeniu z internetem światłowodowym, ponieważ tylko superszybki internet gwarantuje szybkość i niezawodność łącza, a co za tym idzie, wykorzystania pełnego potencjału telewizji 4K. Dlatego też, Telewizja MeeVu dostępna będzie w ofercie ASTA-NET tylko w pakiecie z internetem światłowodowym.
 
Wszystkie cechy usługi oraz oferowane funkcjonalności są zaprojektowane i stworzone z myślą o potrzebach klientów, którzy już długo czekali na taki przełom w ofercie ASTA-NET S.A. Dla firmy jest to ważny krok i obranie nowego kierunku rozwoju.
 
Sprzedaż telewizji IPTV pod marką MeeVu od ASTA-NET ruszyła 4 października!