przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Wsparcie techniczne ASTA-NET– koniecznie przeczytaj, zanim zadzwonisz na infolinię!

14.07.2021


Są sytuacje, które nie mogą czekać, dlatego w ASTA-NET wsparcie techniczne świadczymy zawsze wtedy, kiedy jest to potrzebne. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.


Jeśli nasze usługi nie działają prawidłowo, przeczytaj na naszym blogu, co możesz zrobić: SPRAWDŹ .

Jeśli wszystkie metody przywrócenia usług nie przyniosły rezultatu połącz się z naszym Ekspertem:  
- zadzwoń na infolinię pod numer 67 350 90 00 i uważnie odsłuchaj zapowiedzi, dzięki której być może dowiesz się, czy w Twojej okolicy występują awarie lub prace planowe,
- jeśli w Twojej miejscowości nie prowadzimy prac planowych, poczekaj na połączenie z konsultantem i zapytaj co może być przyczyną problemów z usługą.
 
Mając na uwadze polepszenie jakości obsługi klientów ASTA-NET od 15 lipca 2021r. przed każdym połączeniem z pomocą techniczną prosimy o wprowadzenie numeru klienta lub numeru PESEL.
To przyspieszy identyfikację i pomoc.
 
Specjaliści ASTA-NET nadzorują pracę sieci oraz dbają o najwyższą jakość świadczonych usług. Naszym priorytetem jest reagowanie i bezzwłoczne rozwiązywanie każdego problemu, który może zakłócić Ci korzystanie z naszych usług. Pamiętaj, że eksperci ASTA-NET są zawsze do Twojej dyspozycji!