przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Telewizyjna jesień w ASTA-NET

08.10.2020
Początek jesieni przyniósł zmiany w ofercie telewizji cyfrowej ASTA-NET. Kanały National Geographic oraz Active Family są dostępne w ramach okien otwartych dla wszystkich abonentów, a dodatkowo popularny kanał skupiający się na grach video – Gametoon HD jest dostępny już od pakietu Optymalnego (wcześniej dostępny w pakiecie Jedynym). Jeszcze tej jesieni do naszej oferty zostanie darmowo włączonych kilka kolejnych kanałów, a wśród nich będzie popularny kanał lifestylowy Food Network.
 
Informujemy także, że  intensywnie pracujemy nad zaproponowaniem Państwu nowoczesnej usługi telewizyjnej opartej o standard IPTV, której wdrożenie zapewni możliwość skorzystania z nowoczesnych usług jak:
- nagrywanie treści w chmurze (nPVR),
- dostęp do treści telewizyjnych 3 dni wstecz (Catch Up),
-  oglądanie trwającego wydarzenia od początku (Start Over).

Nowa usługa telewizyjna ASTA-NET pozwoli także na dostęp do szerokiej oferty kanałów telewizyjnych na wielu urządzeniach w tym między innymi poprzez aplikację na smartfonach i tabletach czy poprzez przeglądarki www. Nowa platforma telewizyjna, której wprowadzenie do sprzedaży przewidywane jest w najbliższych miesiącach, zapewni również dostęp do kanałów w jakości 4K, odbierania usługi na wielu urządzeniach w postaci multiroom, a także dostęp do serwisów VOD