przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Jubileusz ASTA-NET - 30 lat na rynku

25.09.2019
Rok 2019 jest dla nas szczególny. Jest to rok jubileuszowy 30-lecia istnienia na rynku ASTA-NET. Czas ten stanowi niewyczerpane źródło wielu cennych doświadczeń.

Obszarem świadczenia usług telekomunikacyjnych obejmujemy już ponad 300 miejscowości Północnej Wielkopolski i województwa zachodniopomorskiego. Wśród abonentów ASTA-NET są osoby korzystające z usług Internetu, telewizji i telefonu. Dzięki inwestycjom realizowanym z udziałem środków Unii Europejskiej docieramy również do miast i miejscowości, w których nie było wcześniej możliwości korzystania z dostępu do szerokopasmowego Internetu. Właśnie w jednej z miejscowości - Walkowicach, objętej projektem POPC2, w lipcu tego roku podłączyliśmy 50-tysięcznego klienta korzystającego z usług ASTA-NET. W podziękowaniu za zaufanie, klient został uhonorowany atrakcyjnym upominkiem oraz pakietem usług multimedialnych. Baza abonencka ASTA-NET osiągnęła pułap 50 tysięcy aktywnych odbiorców, natomiast możliwości przyłączeń są znacznie większe i stale rosną. Nieustannie inwestujemy i rozwijamy swój potencjał technologiczny, zapewniając kompleksową obsługę telekomunikacyjną poprzez dostęp do informacji oraz ułatwienie naszym klientom wzajemnej komunikacji.

Jesteśmy dumni z osiągnięć i zdobytej pozycji na rynku oraz zaangażowania i kreatywności naszych pracowników. Bez ich wiedzy, umiejętności i przede wszystkim poświęcenia, wszystko to, co osiągnęliśmy nie byłoby możliwe. Dziękujemy naszym klientom, dostawcom,  oraz partnerom biznesowym. Doceniamy kredyt zaufania, jakim nas obdarzyliście. Dołożymy wszelkich starań, abyśmy mogli kontynuować dynamiczny rozwój naszej współpracy w kolejnych latach.