przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

Gala KSW 50 - 14 września 2019 od 19:00

09.09.2019
Już w sobotę 14 września 2019 w Londynie odbędzie się jubileuszowa 50 Gala KSW. Federacja, która od 15 lat dostarcza kibicom niezapomnianych widowisk znów stanęła na wysokości zadania i przygotowała 8 walk, w tym aż trzy mistrzowskie!

Na Wembley odbędzie się między innymi walka najlepszego zawodnika KSW, mistrza kategorii półśredniej Roberto Soldicia, który zmierzy się z mistrzem Polski w zapasach Michałem Pietrzakiem. Rywalem zasiadającego na tronie dywizji półciężkiej Tomasza Narkuna będzie Przemysław Mysiala, a o pas w kategorii lekkiej powalczą kontrowersyjny Norman Parke i efektownie walczący Marcin Wrzosek. Natomiast tytułu w królewskiej kategorii będzie bronił Anglik Phil De Fries. Tego wieczoru kibice zobaczą także medalistę olimpijskiego w zapasach Damiana Janikowskiego, naprzeciwko którego stanie niepokonany w ostatnich 6 walkach Tony Giles.
 
14 września w The SSE Arena w Londynie odbędzie się 8 pojedynków:
Phil de Fries vs. Luis Henrique
Tomasz Narkun vs. Przemysław Mysiala
Roberto Soldić vs. Michał Pietrzak
Norman Parke vs. Marcin Wrzosek
Damian Janikowski vs. Tony Giles
Antoni Chmielewski vs. Jason Radcliffe
Dricus du Plessis vs. Joilton Santos
Aleksandra Rola vs Catherine Costigan

Oglądaj w ASTA-NET w jakości HD na poz. 250.

Transmisję w systemie PPV, można zamówić za pośrednictwem formularza, przez eBOK ASTA-NET, wysyłając SMS na 516 008 358 z numerem karty dekodera, telefonując 67 350 90 00 lub osobiście w Biurach Obsługi Klienta ASTA-NET.