przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Zawiadomienie o zmianach od 30. kwietnia 2024 r.

26.04.2024
Drodzy klienci,

informujemy, że z dniem 30. kwietnia 2024 roku w ofercie Telewizji MeeVu włączone zostaną nowe kanały Kabaret TV oraz AMC.
 
Kabaret TV – pierwszy w Polsce kanał z kabaretami NON-STOP. Najlepsza rozrywka przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w Twoim telewizorze. Najlepsze polskie formacje kabaretowe, najśmieszniejsi komicy i najzabawniejsze skecze bez limitu.
Kanał będzie dostępny od pakietu Start Telewizji MeeVu na pozycji 37 oraz w MeeVu GO.
 
AMC to kanał dla widzów szukających mocnych wrażeń, wysokiej jakości rozrywki i wielbicieli niezwykłych historii. Oferuje kultowe filmy akcji oraz wyjątkowe produkcje własne. Seriale AMC to wielokrotnie nagradzane, wysokobudżetowe produkcje, m.in. „Fear the Walking Dead”, „Wywiad z Wampirem”, „Terror”. 
Kanał będzie dostępny od pakietu Optymalnego Telewizji MeeVu na pozycji 129 oraz w MeeVu GO.
 
Kanał AMC zostanie włączony w miejsce Novelas+ 1, który od dnia 30. kwietnia 2024 roku nie będzie dostępny w Telewizji MeeVu.
Pragniemy podkreślić, iż treści dostępne dotychczas na kanale Novelas+ 1 będą dalej dostępne na kanale Novelas+ (dostępnym na pozycji 113).
 
Zmiany dotyczą wykazów kanałów:
  • Wykaz kanałów MeeVu
  • Wykaz kanałów MeeVu GO
 
Wskazane programy nie są objęte gwarancją Dostawcy, więc jego wyłączenie, zgodnie z §8 ust. 5 lit. c) Umowy Abonenckiej łączącej Państwa z ASTA-NET, nie stanowi jej zmiany.
 
 
Informujemy również, że od 26. kwietnia Polsat Sport zmienia się w Polsat Sport 1, Polsat Sport Extra w Polsat Sport 2, a Polsat Sport News w Polsat Sport 3.
Dodatkowo, kanał Polsat News 2 został dla Państwa udostępniony w jakości HD.


Aktualne wykazy kanałów dostępne są w Serwisie Internetowym Dostawcy (na stronie internetowej pod adresem https://asta-net.pl/strefa-abonenta/dokumenty-do-pobrania/wykazy-kanalow.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi Salonami Sprzedaży bądź infolinią.