przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Nowa oferta ASTA-NET, czyli #PakietyPełneBonusów

20.04.2023Nowa wiosenna oferta ASTA-NET! Od 17 kwietnia ASTA-NET proponuje swoim klientom nową ofertę z dodatkowymi rabatami oraz krótkim okresem zobowiązania.
 

Operator kontynuuje konfigurację oferty oraz pakietów jako „szytych na miarę potrzeb”. Klienci obecnie mogą wybierać pomiędzy umowami na 6 lub 24 miesiące zgodnie z indywidualnymi potrzebami w zakresie pakietów internetu, pakietów telewizji oraz dodatków jak pakiety premium, internet symetryczny, czy usługa Wi-Fi HomeSpot. W zależności od wybranej oferty klienci mogą uzyskać rabat na usługi nawet do 6 miesięcy na pakiety usług, telefonię komórkową oraz nawet 40 dodatkowych kanałów w pakietach tematycznych do 3 miesięcy za 0zł. Klienci otrzymują dostęp do elastycznej oferty w najlepszej technologii, oszczędzając czas i pieniądze – wszystko co potrzebują mają w ASTA-NET!
 

Pakiety Pełne Bonusów:  
 

➡️ W odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy lubią zmiany oraz preferują krótkie okresy zobowiązania, ASTA-NET wprowadza nowy okres umowy - tylko 6 miesięcy na wybrany pakiet usług lub samą usługę internetu. ✅ To duża zaleta dla tych niezdecydowanych, którzy teraz mają szansę "przetestować" usługi przez pół roku bez długiego okresu obowiązywania umowy, tak jak w przypadku umów na 24 miesiące.
 

➡️ Zmiany pojawiły się także w ofercie telewizji cyfrowej DVB-C w pakiecie z internetem stacjonarnym technologii HFC. Dla klientów dostępna bezpłatna, przez okres trwania umowy, aplikacja mobilna MeeVu GO, która dotychczas dostępna była tylko dla abonentów telewizji IPTV MeeVu. Aplikacja MeeVu GO pozwala na oglądanie ulubionych programów i serialu na ekranie smartfona czy laptopa oraz korzystanie z funkcji takich jak: cofanie, przewijanie i oglądanie audycji nawet do 7 dni wstecz.
 

➡️ Dla wszystkich dostępna telefonia komórkowa w zasięgu 5G - Namaste Mobile przez 3 pierwsze miesiące za 0 zł. Do pakietów internet + telewizja abonament za 0zł nawet do 6 miesięcy!
 

➡️ Dla tych, którzy cenią sobie dostęp do VOD na życzenie ASTA-NET proponuje pakiet HBO MAX wraz z usługą superszybkiego internetu solo, a w nim dostęp do kultowych i wielokrotnie nagradzanych seriali i filmów.
 

➡️ W trosce o bezpieczeństwo internetu dostępny jest BEZPŁATNIE z umową na pakiety na 24 miesiące Pakiet Bezpieczeństwa, który niezawodnie ochroni komputer przez złośliwych oprogramowaniem i cyberprzestępcami.   


ASTA-NET intensywnie rozwija swój wachlarz usług, oferując dostęp do bogatych pakietów telewizji w niej ponad 210 kanałów, w tym największą w Polsce liczbę kanałów w jakości 4K oraz światłowód do 1 Gb/s. Wraz z nowoczesną telewizją 4K MeeVu klienci otrzymują również możliwość nagrywania,  cofania do 7 dni wstecz, zatrzymywania i personalizacji. Aplikacja MeeVu GO to dostęp do nawet 130 kanałów na urządzeniach mobilnych. Oferta dostępna jest dla mieszkańców Północnej Wielkopolski, Pomorza Zachodniego i obszarów objętych Programem Operacyjnym Polska Cyfrowa, będących w zasięgu sieci ASTA-NET.

Aby skorzystać z oferty i sprawdzić dostępność usług wystarczy wpisać adres na dostępnej wyszukiwarce i dowolnie dopasowywać pakiety i dodatki w dedykowanym konfiguratorze. Usługi zamówić można całkowicie online bez wychodzenia z domu lub poprzez infolinię pod numerem 67 350 90 00 lub osobiście podczas wizyty w jednym salonów sprzedaży oraz poprzez kontakt z wybranym przedstawicielem handlowym https://asta-net.pl/kontakt


Wyciśnij MAXA z naszej oferty!
Więcej o promocji na: www.asta-net.pl/pakiety