przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony

Wycofanie kanału Ukraine 1 od 15 grudnia 2022

14.12.2022

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że w związku z trudną sytuacją na Ukrainie spowodowaną wojną oraz wprowadzonymi przez rząd ukraiński zmianami prawnymi dla właścicieli mediów, nadawca kanału UKRAINE 1 zdecydował o wstrzymaniu dosyłu sygnału tego kanału.

Wobec powyższego z dniem 15 grudnia 2022 roku niżej wskazany program przestanie być dostępny w Sieci w ramach pakietów, z których korzystają Abonenci - zgodnie z Umową Abonencką, a także już od najniższych pakietów telewizji w ramach działań Dostawcy wspierających Ukraińców, Ukrainki oraz ich bliskich – zgodnie z informacją w Serwisie Internetowym Dostawcy z dnia 28 lutego 2022 roku.
 

 
Zmiana wykazu kanałów 

Pakiet, z którego korzysta Abonent: 

Programy wycofane 
z wykazu kanałów 
w pakiecie: 

Usługa Telewizji MeeVu 

Optymalny 

Ukraine 1 

Jedyny 

Usługa MeeVu GO 

Optymalny GO 

Ukraine 1 

Jedyny GO 



Wskazany program nie jest objęty gwarancją Dostawcy, więc jego wyłączenie, zgodnie z §8 ust. 5 lit. c) Umowy Abonenckiej łączącej Państwa z ASTA-NET, nie stanowi jej zmiany.

Aktualne wykazy kanałów dostępne są w Serwisie Internetowym Dostawcy (na stronie internetowej pod adresem https://asta-net.pl/strefa-abonenta/dokumenty-do-pobrania/wykazy-kanalow) oraz w załączniku poniżej. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi Salonami Sprzedaży bądź infolinią, jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Materiały do pobrania: