przejdź do menu głównego przejdź do wyszukiwarki przejdź do treści strony
ASTA-NET

HotSpot

Prawie 2000 DARMOWYCH HOTSPOTÓW ASTA-NET

Wystartowała sieć darmowych HotSpotów ASTA-NET. Jeśli cenisz sobie dostęp do sieci również poza domem to nielimitowany Internet jest właśnie dla Ciebie.

HOTSPOT ASTA-NET jest siecią WiFi stworzoną przez abonentów. Sieć ta może funkcjonować, ponieważ jej członkowie współdzielą część swojego sygnału. Każdy z nich otrzymuje w zamian dostęp do darmowego Internetu w obrębie sieci punktów dostępowych. Aby skorzystać z usługi konieczne jest posiadanie modemu ASTA-NET, który dzieli sygnał, wyodrębniając bezpieczne łącze dla innych użytkowników. Jest to całkowicie bezpieczne i zaszyfrowane połączenie, które zachowuje szybkość Twojego Internetu na dotychczasowym poziomie. Oferta jest aktywna dla Abonentów ASTA-NET, których minimalna prędkość Internetu wynosi 2 Mb/s.


Jak się zalogować:

  1. Wybierz w swoim urządzeniu sieć HotSpot ASTA-NET.
  2. Logowanie odbywa się tak samo jak w przypadku dotychczasowo dostępnych HotSpot’ów miejskich ASTA-NET. Jeśli jesteś członkiem tej społeczności Twoje urządzenie po podaniu loginu i hasła połączy Cię z jednym z prawie 2000 dostępnych punktów HOTSPOT ASTA-NET.
Z sieci HOT SPOT ASTA-NET bezpłatnie i bez limitu mogą korzystać klienci ASTA-NET, którzy posiadają jeden z pakietów internetowych ASTA-NET oraz aktywną usługę eBOK. Połączenie z siecią uzyskuje się po wpisaniu danych logowania do systemu eBOK (ID klienta i hasło).

Osoby nie będące klientami ASTA-NET, mogą skorzystać z darmowego 15-minutowego dostępu.