ASTA-NET

ASTA-NET S.A., spółka Grupy ASTA, obecna na rynku od 1989 roku, lider w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych w północnej Wielkopolsce oraz ościennych terenach województwa Zachodniopomorskiego. W zasięgu ASTA-NET jest ponad 70 tys. gospodarstw domowych, a usługi świadczy blisko 43 tys. klientom indywidulanym i biznesowym. Swój sukces opiera na odważnych i permanentnych inwestycjach w rozwój sieci i rozwój produktów. Skarbem firmy ASTA-NET jest jej wykwalifikowana kadra pracowników – entuzjastów technologii i ludzi zorientowanych na potrzeby klienta.

Specjalista sprzedaży telefonicznej

ZOSTAŃ SPECJALISTĄ SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ

Jeśli masz doświadczenie w telefonicznej sprzedaży, będzie ono niewątpliwie Twoim atutem. Jeśli nie masz doświadczenia, ale pokażesz nam, że tkwi w Tobie ukryty potencjał, my pomożemy Ci go rozwinąć!

Twoje przyszłe zadania:

  • Profesjonalna sprzedaż telefoniczna usług ASTA-NET nowym i aktualnym Klientom
  • Telefoniczna prezentacja oferty i doradztwo Klientom
  • Przekazywanie zgłaszanych przez Klientów spraw do odpowiednich działów
  • Realizacja zadań administracyjnych związanych ze sprzedażą i obsługą Klientów

Wiemy, co Cię kręci!

  • Rozwój w strukturach firmy
  • Szkolenia pod okiem profesjonalistów
  • Komfortowe warunki pracy i świetna atmosfera
  • Umowa o pracę, Gwarantowana podstawa oraz premie za dobre wyniki

Jako pracownik ASTA-NET będziesz upoważniony do korzystania ze wszystkich przywilejów, jakie oferuje firma, m.in. z dofinansowania ubezpieczenia, zniżki na usługi ASTA-NET, bezpłatny bowling, imprezy integracyjne.

Aplikacje zawierające list motywacyjny i CV prosimy kierować na adres: ASTA GROUP sp. z o.o. 64-920 Piła, ul. Podgórna 10 lub elektronicznie na adres mailowy: rekrutacja@asta-net.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferty pracy nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Aplikuj ›
‹ Powrót do listy ofert