ASTA-NET

ASTA-NET S.A., spółka Grupy ASTA, obecna na rynku od 1989 roku, lider w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych w północnej Wielkopolsce oraz ościennych terenach województwa Zachodniopomorskiego. W zasięgu ASTA-NET jest ponad 70 tys. gospodarstw domowych, a usługi świadczy blisko 43 tys. klientom indywidulanym i biznesowym. Swój sukces opiera na odważnych i permanentnych inwestycjach w rozwój sieci i rozwój produktów. Skarbem firmy ASTA-NET jest jej wykwalifikowana kadra pracowników – entuzjastów technologii i ludzi zorientowanych na potrzeby klienta.

Młodszy specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - Piła

ZOSTAŃ MŁODSZYM SPECJALISTĄ DS. SPRZEDAŻ I OBSŁUGI KLIENTA W PILE

Jeśli masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta oraz sprzedaży, będzie ono niewątpliwie Twoim atutem. Jeśli nie masz doświadczenia, ale pokażesz nam, że tkwi w Tobie ukryty potencjał, my pomożemy Ci go rozwinąć!

Miejsce wykonywania pracy: Piła

Czy wiesz, że:

 • Dynamicznie rozwijamy się od 1989 roku
 • Jesteśmy liderem w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych w północnej Wielkopolsce oraz w ościennych terenach województwa Zachodniopomorskiego
 • W naszym zasięgu jest ponad 80 tysięcy gospodarstw domowych
 • Świadczymy usługi blisko 50 tysiącom klientów indywidulanych i biznesowych

Jeśli chcesz:

 • Dbać o profesjonalną obsługę klientów
 • Doradzać klientom w doborze odpowiedniej oferty i sprzedawać produkty
 • Udzielać informacji na temat warunków umowy oraz o usługach
 • Obsługiwać stanowisko kasowe

Dołącz do naszego zespołu w Pile jako
Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Zapewniamy:

 • Szkolenia branżowe
 • Komfortowe warunki pracy i świetną atmosferę
 • Premię za dobre wyniki
 • Dofinansowanie do studiów, studiów podyplomowych i kursów
 • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego 
 • Usługi Asta- Net
 • Spotkania integracyjne

Jako pracownik ASTA-NET będziesz upoważniony do korzystania ze wszystkich przywilejów, jakie oferuje firma, m.in. z dofinansowania ubezpieczenia, usług ASTA-NET, imprezy integracyjne.

Aplikacje zawierające list motywacyjny i CV prosimy kierować na adres: ASTA GROUP sp. z o.o. 64-920 Piła, ul. Podgórna 10 lub elektronicznie na adres mailowy: rekrutacja@asta-net.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile ul. Podgórna 10.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)
Informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ASTA-NET S.A. ul. Podgórna 10, 64-920 Piła; kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@asta-net.pl3). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.; Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji oraz przez okres przyszłych rekrutacji; odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji; posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie; ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.”

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferty pracy nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Aplikuj ›
‹ Powrót do listy ofert