ASTA-NET

ASTA-NET S.A., spółka Grupy ASTA, obecna na rynku od 1989 roku, lider w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych w północnej Wielkopolsce oraz ościennych terenach województwa Zachodniopomorskiego. W zasięgu ASTA-NET jest ponad 70 tys. gospodarstw domowych, a usługi świadczy blisko 43 tys. klientom indywidulanym i biznesowym. Swój sukces opiera na odważnych i permanentnych inwestycjach w rozwój sieci i rozwój produktów. Skarbem firmy ASTA-NET jest jej wykwalifikowana kadra pracowników – entuzjastów technologii i ludzi zorientowanych na potrzeby klienta.

Administrator Sieci/Systemów IT

ZOSTAŃ ADMINISTRATOREM SIECI/SYSTEMÓW IT

Zadania:
  • administracja i nadzór nad bieżącym utrzymaniem systemów IT
  • administracja, monitoring i utrzymanie sieci
  • administracja usługami sieciowymi
  • współpraca z dostawcami rozwiązań sieciowych i systemów IT
  • identyfikacja i analiza wymagań biznesowych
  • uczestnictwo w projektach IT rozwijających i wspomagających procesy biznesowe
  • wdrażanie nowych funkcjonalności
Oczekujemy:
  • doświadczenia w zarządzaniu sieciami LAN/WAN
  • umiejętności diagnozowania i lokalizacji problemów z siecią
  • doświadczenia w pracy w zakresie administrowania systemami IT oraz wsparcia ich użytkowników
  • zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • znajomości systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz Linux
  • znajomości języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej oraz prowadzenie korespondencji
Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość zagadnień związanych z usługami sieciowymi takimi jak DNS, DHCP, TFTP. itp.
  • znajomość SQL
  • znajomość technologii VoIP
  • umiejętność programowania
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • ciekawą pracę pełną wyzwań
  • pracę z zespołem ludzi otwartych i nastawionych na współpracę
  • wsparcie osób z dużym doświadczeniem w naszej branży
  • szkolenia, umożliwiające rozwój zawodowy
  • dodatkowe świadczenia dla pracowników (m.in. dofinansowanie ubezpieczenia, atrakcyjne warunki korzystania z usług ASTA-NET)
Oprócz tego będziesz też miał możliwość:
  • udział w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów
  • proponowania i wdrażania rozwiązań usprawniających pracę firmy

Jako pracownik ASTA-NET będziesz upoważniony do korzystania ze wszystkich przywilejów, jakie oferuje firma, m.in. z dofinansowania ubezpieczenia, zniżki na usługi ASTA-NET, bezpłatny bowling, imprezy integracyjne.

Aplikacje zawierające list motywacyjny i CV prosimy kierować na adres: ASTA GROUP sp. z o.o. 64-920 Piła, ul. Podgórna 10 lub elektronicznie na adres mailowy: rekrutacja@asta-net.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferty pracy nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.